fbpx

Trvale rozšiřujeme pokrytí sítí STARNET

Trvale rozšiřujeme pokrytí sítí STARNET

15. 5. 2017 · rubrika: Pokrytí lokalit, Technologie

Neustále pracujeme na tom, aby byly naše služby (rychlý internet a Mazaná televize) dostupné co největšímu počtu lidí.

Rozšiřování bezdrátové sítě STARNET

Bezdrátová síť STARNET
Technologie bezdrátové sítě

Během posledních několika týdnů jsme postavili nové přípojné body bezdrátové sítě STARNET např. v Praze, Říčanech, Stříbře, Mariánských Lázních, Tachově, Dačicích a ve Znojmě.

Zároveň s navyšováním konektivity, modernizací starších technologií * a celkovým posilováním stávající sítě, pokračujeme i v jejím rozšiřování mimo větší města. Připojili jsme Míšovice, Tehov, Dobrohošť, Našiměřice, Třískolupy, Studánku, Příštpo, Nové Sedliště a ještě několik dalších vesniček, vesnic a obcí.

Na bezdrátové síti poskytujeme rychlost internetového připojení až 100 Mbit/s, typicky ale až 30 Mbit/s nebo až 50 Mbit/s. Cena za připojení touto rychlostí je 250 Kč včetně DPH při uplatnění Bonusové slevy.

Více informací najdete v případě zájmu na titulní straně www.Starnet.cz.

* Modernizace bezdrátové sítě

Abychom zajistili nepřetržitý chod internetových služeb a mohli je poskytovat ve vysoké kvalitě, musíme celou síť neustále udržovat, provádět servisní práce, měnit starší technologie za novější a s nárůstem počtu připojených uživatelů navyšovat potřebnou internetovou konektivitu. Celá síť je tak vlastně neustále obnovována dle nejnovějších trendů a nároků na přenos dat.

Rozšiřování OPTICKÉ sítě STARNET

optická vana - ukončení na optickém uzlu
optická vana – ukončení na optickém uzlu

Na výstavbě optických sítí pracujeme všude tam, kde je to možné a kde dostaneme příslušná povolení. Takto pokračujeme v budování optické sítě v Českých Budějovicích, Dačicích, Stříbře a dalších lokalitách.

Celý proces je o něco pomalejší než v případě výstavby bezdrátové sítě, protože optická síť vyžaduje náročnější předchozí přípravu, více odborných pracovníků a daleko více času na samotnou realizaci. Někdy je také potřeba čekat na potřebnou dokumentaci od vlastníků nemovitostí, na vyjádření ostatních vlastníků sítí (rozvody elektřiny, plynu, vody…) a někdy čekáme i na zahájení souvisejících stavebních prací. Přes to všechno se dá ale říct, že optickou síť budujeme poměrně velkou rychlostí a nemálo našich zákazníků se již těší z výhod, které tato nejmodernější technologie současnosti nabízí.

Zákazníci připojení na internet přes optickou síť mají na běžné domácí přípojce STARNET rychlost s tarifem až 100 Mbit/s nebo až 900 Mbit/s nyní v akční nabídce a bez dodatečných poplatků, viz naše novinka Rychlost až 900 Mbit/s nyní bez zřizovacích poplatků).

Bez ohledu na typ sítě…

Ať už na optické nebo bezdrátové síti, rozšiřujeme pokrytí všude tam, kde lidé očekávají kvalitní připojení k internetu a kde jim ho také můžeme poskytnout. I na bezdrátové síti lze dosahovat takových parametrů našich služeb, které dostačují na všechny běžně prováděné činnosti (prohlížení webových stránek, stahování, přehrávání videí, nahrávání fotek, posílání a příjem e-mailů atd.) a jsou dostačující i na provoz Mazané televize.

Informace o nově pokrytých lokalitách můžete sledovat v našich novinkách a na sociálních sítích, třeba na Facebooku.


Potřebujete více informací?

Zavolejte nám zdarma na linku: 800 555 025

Nebo použijte některý z dalších kontaktů.

Můžete také zkusit on-line objednávku služeb.