fbpx

Rychlost až 900 Mbit/s nyní bez zřizovacích poplatků

Rychlost až 900 Mbit/s nyní bez zřizovacích poplatků

22. 3. 2017 · rubrika: Tarify a ceny, Technologie
štítky:

Na optické síti je dostupný tarif s rychlostí až 300 Mbit/s nyní v akční nabídce s rychlostí až 900 Mbit/s za 350 Kč měsíčně včetně DPH. Za přechod na tento tarif nebo za zřízení nové přípojky s tímto tarifem nyní nejsou účtovány žádné další poplatky.

optická vlákna
optická vlákna – ilustrační obrázek

Zřízení tarifu s rychlostí až 900 Mbit/s je zatíženo zvýšenými náklady jak na naší straně, tak i na straně připojeného uživatele.

Připojený uživatel

Musí mít zařízení, které je schopné s takovou rychlostí pracovat, což se týká nejen připojovaných počítačů, notebooků či telefonů, ale také domácího routeru, který se stará o drátovou či bezdrátovou síť v rámci domácnosti.

STARNET

Na naší straně, jakožto poskytovatele internetu s takto vysokou rychlostí, vznikají zvýšené náklady na celé síti. Musíme používat switche s dostatečnou přenosovou kapacitou a budovat kvalitní optickou infrastrukturu, která zahrnuje všechny prvky, které stojí mezi naším datacentrem a připojeným zákazníkem.

OPTIKA JE BUDOUCNOST INTERNETU

I přes tyto zvýšené náklady na naší straně a právě kvůli zvýšeným nákladům na straně uživatele jsme se rozhodli zrušit dodatečný připojovací poplatek, který byl účtován za přechod na tarify s rychlostí vyšší než 100 Mbit/s. Myslíme si, že připojení na optické síti je to nejlepší, co mohou v současné době existující technologie v oblasti připojení k internetu nabídnout, chceme do nich investovat a vyjít vstříc všem zákazníkům v jejich používání.


Potřebujete více informací?

Zavolejte nám zdarma na linku: 800 555 025

Nebo použijte některý z dalších kontaktů.

Můžete také zkusit on-line objednávku služeb.