fbpx

STARNET je v mnoha částech ČR, přesto stále lokální

STARNET je v mnoha částech ČR, přesto stále lokální

19. 1. 2017 · rubrika: Nezařazené

I přesto, že se STARNET postupně rozrostl a služby poskytujeme ve velké části České republiky, stále jsme lokální firmou zaměřenou na osobní kontakt se zákazníkem.

Mapa pokrytí STARNET

V každé oblasti, kde poskytujeme internet a další služby, máme místní tým lidí, jehož členové se starají o síť, komunikují s našimi zákazníky, starají se o rozvoj a celkově zastupují značku STARNET v lokalitě svého působení. Znamená to, že například v případě poruchy vyjíždí k opravě místní technik, člověk, který v lokalitě sám bydlí.

Výhodou takového místního člověka je znalost prostředí, detailní znalost internetové sítě v lokalitě a samozřejmě rychlost, za jakou je schopen dorazit na místo, kde je potřeba provést servis:

„Znám to tady a neustále jsem někde v terénu. Samozřejmě mám nějaký plán práce a míst, která musím navštívit. Jezdím připojovat nové zákazníky a dělám i servis u těch stávajících v případě, že je to potřeba. Navíc mám přehled o tom, kde se pohybují moji kolegové, kdybych třeba potřeboval pomoc, stačí mi zvednout telefon,“ říká Tomáš Fatura, který má na starost síť STARNET ve Znojmě, odkud také pochází.

Jsme stále lokální firmou

Cílem značky STARNET je skutečně, byť to může znít jako klišé, být blízko svému zákazníkovi.

Každý si může být jist, že i když jsme se z Českých Budějovic dostali přes celou republiku až do Ústí nad Labem, internet a televize, služby které poskytujeme, jsou pořád výsledkem práce lidí, kteří na místech s pokrytím STARNET bydlí a žijí.


Potřebujete více informací?

Zavolejte nám zdarma na linku: 800 555 025

Nebo použijte některý z dalších kontaktů.

Můžete také zkusit on-line objednávku služeb.