fbpx

Nově pokryté lokality v létě 2017

Nově pokryté lokality v létě 2017

11. 9. 2017 · rubrika: Pokrytí lokalit

antény STARNET
antény STARNET – ilustrační foto

Ani během letních měsíců jsme nezastavili rozvoj naší bezdrátové a optické sítě. Služby STARNET (rychlý internet a digitální televizi) tak mohou využívat obyvatelé dalších měst, obcí i malých vesniček. Zároveň jsme na mnoha místech pokrytí rozšířili.

Na Vysočině jsme pokryli obec Bolíkovice, Čáslavice a Hostim. V oblasti Stříbra to byla obec Nedražice, Zálezly, Hradce u Stoda a Lisov u Stoda. Na Znojemsku jsme k internetu připojili Vedrovice, Petrovice a Lesonice, v oblasti Prahy pak Nupaky.

Na další řadě míst jsme postavili nové vysílače a někde jsme modernizovali ty stávající. Úpravy byly provedeny na těchto místech: Chvalovice, Hněvkovice u Ledče nad Sázavou, Trhový Štěpánov, Načeradec, Čechtice, Rynárec, Miřetice, Zdislavice, Lískovice, Okrouhlice, Mnichovice, Služátky, Vystrkov, Dolní Pohleď, Humpolec, Oldřichov u Tachova, Předín, Kolovraty, Říčany, Strančice, Lhotka, Olbramovice, Tlustice, Osek, Hrušovany nad Jevišovkou, Tachov, Zruč nad Sázavou, Křídlůvky, Rataje, Zdislavice, Ctiboř, Damnov, Valy, Vrbovec, Chlum u Zdislavic, Lipany a Lázně Kynžvart.

Dále také probíhalo rozšiřování optické internetové sítě na sídlištích a v hustších zástavbách větších měst.


Potřebujete více informací?

Zavolejte nám zdarma na linku: 800 555 025

Nebo použijte některý z dalších kontaktů.

Můžete také zkusit on-line objednávku služeb.