fbpx

Ohlasy na práci našich techniků a naše služby

Recenze pocházejí z e-mailové korespondence a ze sociálních sítí, zejména z Facebooku.V zájmu ochrany soukromí našich zákazníků nezveřejňujeme jejich příjmení.

Děkujeme tímto všem za zpětnou vazbu a hodnocení, které nám pomáhá vylepšovat naši práci a motivuje nás k ještě lepším výsledkům.
Spokojený zákazník je u nás na prvním místě.

Dobrý den,
chtěl bych tímto velmi poděkovat a hlavně pochválit jednoho z Vašich techniků – pana Štybara z Mariánských Lázní.

Nabídl mi internet od Vás, změnil jsem bývalého poskytovatele a nyní jsem nesmírně spokojený. Co mně potěšilo ale ještě více, byl naprosto famózní, rychlý a profesionální přístup pana Štybara, který velmi ochotně montáž provedl i ve večerních hodinách a tím definitivně podepsal mojí spokojenost.

Velmi rád doporučím Vaše služby dále, a děkuji za celkovou kvalitu služeb a přístup.

Tomáš S.

Děkuji za rychlé a kvalitní vyřešení problému zaměstnanci technické podpory :-) díky za ochotu a trpělivost
Ivana H.

Dobrý den,
rádi bychom tímto poděkovali vašim technikům za velmi příjemný a vstřícný přístup při zaměření a zejména včera při samotné montáži, kterou prováděl pan Doležal.
S pozdravem
Š.
Trubín

Služby a přístup ke klientům jsou vynikající. Technická podpora funguje velmi dobře. Jsme rádi, že jsme přešli od neschopné konkurence. I když to ani nebyla konkurence, ale parta komiků :)
Jana K.

Dobrý den, chtěli bychom vyjádřit velkou spokojenost s prací pana Korbela z Bošilce. I přesto, že byly vánoce a docela pozdní hodina, přijel a zůstal dokonce i několik hodin, dokud problém s připojením nevyřešil.
Velmi milý, ochotný a pečlivý. Děkujeme B.

Já jsem tedy se službami spokojený a výpadky jsem za celý rok pocítil tak dva? Nevím, určitě bych to napočítal na jedné ruce. Jen mě trošku štvalo, když jsem chvíli bydlel na Husovce naproti Z. Ratolesti, tak to připojení bylo dost slabé a to mě tam fakt štvalo. Nyní v Sucháči pohoda :) Cena je taky pohodová.
Ondřej D.

Dobrý večer,
od včerejšího dne 12.01. jsem řešil s technickou podporou, že se v programové televizní nabídce na setoboxu neobjevovaly programy od společnosti Nova (tzn. Nova, Nova cinema, Telka, Smíchov, Fanda). Děkuji technické podpoře za jejich trpělivost a ochotu, kterou mi poskytli. Vyzkoušely jsme na dálku problém vyřešit bez účasti technika, ale bohužel se to stále nedařilo, 14 dní už nešly stahovat aktualizace, vždy to jen přeskočilo a nezaktualizovalo. Tak mi nabídli, že mi zašlou technika a on mi setobox zprovozní nebo vymění za nový. Během 10 minut mi volal z tel. ……… pán, kterého kontaktovala technická podpora a následně se mnou domluvil technika Lukáše Pajera na dnešní den na 15:30 – 16 hodinu. Technik se dostavil v domluvenou hodinu s náhradním setoboxem, byl usměvavý a pohodový. Bez jakéhokoliv zdržování se dal do práce, vyzkoušel najít programové nabídce najít Nova programy, stažení aktualizací, odpojit napájení a síťový kabel a zapnout, ale bez úspěchu. Tak vyměnil za náhradní setobox, vyzkoušel zda vše funguje jak má. S ochotou mi vysvětlil jak novější model setoboxu používat. S jeho odvedenou prací jsem byl velice spokojený a dlouho jsem se s takovým profesionálním přístupem k laikovi jako jsem já nesetkal. Mohu jeho práci jen vřele doporučit ostatním. Svou práci odvedl velice skvěle, jeho přístup k zákazníkovi je velice profesionální. Skvěle reprezentuje Vaši firmu, takových lidí s profesionálním přístupem k zákazníkovi jako je Lukáš Pajer není mnoho. Navrhoval bych, aby dostal za svůj profesionální přístup dostatečné finanční ohodnocení. Příjemný zbytek večera přeje V.

Dobrý den, tak 3 roky jsem u STARNETU neměl s internetem problém až tuto neděli 22.5. když jsem si myslel, že jenom spadl internet, tomu jsem však nevěnoval pozornost, jelikož to se stát může. No a jelikož bylo pondělí domu jsem přišel ve 12:00 a internet stále nešel tak jsem začal pátrat na vlastní pěst, nakonec jsem došel k tomu i po poradě s technikem, že nejspíš bude na vadě router. Tak jsem vyrazil pro nový a musel jsem volat po druhé a díky pomoci technika se mi podařilo vše správně nastavit. Tímto chci poděkovat za ochotu pomoci a hlavně za perfektní bezproblémový internet.
Petr H.

DOBRÝ DEN. VČERA A DNES,2.11.2016 U NÁS BYL NA SERVIS p. ČALOUN A JÁ CHCI JENOM VYZVEDNOUT JEHO PRÁCI. BYL MILÝ, OCHOTNÝ, PŘÍJEMNÝ atd. PATŘÍ MU NÁŠ VELKÝ DÍk TO JENOM, ABY JSTE VĚDĚLI JAKÉ MÁTE ZAMĚSTNANCE. ZDRAVÍ K.

Internet šlape jak hodinky :) nemohu si stěžovat :)
Petra F.

dobrý den, dnes v 11:00 mi byla k již nainstalovanému internetu přidána služba internet v televizi. Moc děkuji techniku, panu Svobodovi za mimořádně ochotný a profesionální přístup. Zejména za geniálně vyřešené vedení kabelu v prostoru dveřních futer tak, že kabel není vůbec viditelný a neruší interiér bytu. Ještě jednou moc děkuji

Jsem u Starnetu již dlouho a jsem plně spokojen. Doporučuji.
Libor K.

Dobrý večer moc bych chtěl poděkovat za vstřícnost a obětavost a pracovní nasazení vašich dvou pracovníků kteří mi zapojovali internet pan Jiří Čečka a pan Jiří Kolář touto cestou děkuji za spolupráci a velké poděkování celé vaší společnosti STARNET.Přál bych vám víc takových spoluzaměstnanců z pozdravem V. Josef. A ještě jednou děkuji a přeji pěkný den.

Naprostá spokojenost!
Jan B.

Přeji pěkný den,
a chci Vám poděkovat za stabilní internet, kterého si užívám už od minulého týdne, po návštěvě Vašeho technika pana Slámy. Jeho jednání a přístup byl příkladný. K mé radosti, i přes počáteční výsledky měření signálu to nevzdal, vytrval, a internet nyní jede přesně tak, jak předem slibil. Po mých předchozích zkušenostech s poskytováním internetu v Pelhřimově jsem nyní konečně spokojený. Budu Vás všude doporučovat.
Děkuji. Libor Š., Pelhřimov

Máme Starnet nejen doma od samého začátku ale i v kavárně vždy bez problému.Jen tak dál.
Zemanovi

Dobrý den,
dne 3.2.0107 byl v naší domácnosti na adrese Riegrova 7, české Budějovice Váš zaměstnanec pan Dobiáš. Chtěla bych vyjádřit poděkování za jeho profesionální a lidský přístup.Děkuji.

S pozdravem
Lenka N.

Prostě parádni internet
Jiří C.

Skvela prace, rychle pripojeni. Timto bych velice rada podekovala Vasemu servisnimu technikovi Martinovi R. za ochotu, perfektn. Skvely chlap s prijemnym vystupovanim.
Oksana Smola

Mám Starnet 10 let,vynikající.
Vladimír Č.

Dobrý den,
tímto emailem bych rád vyjádřil poděkování a pochvalu panu technikovi Škarkovi. Problém, který jsem měl vyřešil rychle a efektivně.
Děkuji.

S pozdravem
Kamil K.

Starnet je u nás prostě jednička.Dříve jsme měli 10 let telefoniku a po instalaci starnetu jsme byli velice příjemně překvapeni.Od května šlape stále stejně bezvadně – děkujeme :-)
Milada M.

Vždy perfektní.. Lepší poměr výkon/cena mi žádná jiná společnost nenabídne.. :)
Tomáš H.

Mám starnet 1,5 roku a jsem velice spokojen Táborsko J. Jaroslav

Vážení
obracím se na Vás s prosbou:
poděkujte prosím svému zaměstnanci panu Tůmovi za profesionální přístup k opravě v našem domě. Po několika urgencích, že nejde internet, sem byl poslán opravdový člověk na svém místě. Po telefonu je vždy vše OK, bylo mi dokonce řečeno, že mám vadný PC, ale nakonec to byla vadná anténa!!!

Věřím, že toto poděkování panu Tůmovi sdělíte!!!
Jaroslava S.

Domluva, ochota a ve finále poskytnutí služby a montáž úplně bez problému! S technikem jsme si i parádně popovídali. Takže maximální spokojenost, děkuji.
Roman F.

Technik pan Síkora byl velmi milý, fundovaný a ochotný.
Miroslava H.

Musím vysoce ohodnotit přístup instačního technika pana Bedáně (doufám že přepisuji správně). Nejenže flexibilně vyrešil problémy s uchycením antény, ale byl nápomocen při nastavování linky o víkendu. Za vstřícnost 1*!
Šimon E.

Dobrý den,
Ráda bych vyjádřila velkou pochvalu vašim servisním technikům panu Doležalovi a Ullmannovi z ústecké pobočky.
Pořídili jsme si novou televizi, ktera nekomunikovala se stavajicim routrem. Pánové problém rychle identifikovali a odstranili a ještě nad rámec svých pracovnich povinnosti, již ve svém volnu, nám pomohli s nastaveními naší nové televize, ktera byla poměrne technicky náročnější.
Byli jsme s jejich přístupem velmi spokojeni a hodnotíme jejich praci jako velmi nadstardne kvalitní.

S přáním hezkého dne.

Ing.Hana K.

Dobrý den,
ráda bych poděkovala za skvělý přístup a opravu internetu panu Kudláčkovi.
Děkuji
M. B.

Pane Fencl, děkuji za provedené instalace internetu (ze dne 3.4.2017, technik Říha).
V Nišovicích doma mám připojovací rychlost přes WIFI ve vzdálenosti ca 3 m od routeru 35 – 40 MBit, v dílně, která je od routeru cca 9 m (a přes dvě místnosti vč. 4 dveří to „chodí“ cca 15 – 20 Mbit. V kanceláři ve Strakonicích, Velké nám. 48, naprosto bez problému, stabilně, rychlostí 20 – 30 Mbit/s.

Děkuji Vám osobně, také p.Říhovi i firmě Starnet za dodávku internetového připojení. Věřte, že se o tuto zkušenost rád podělím s mými kolegy či obchodními partnery.

S přátelským pozdravem

ing.Václav K.
Volyně

Zvlastni podekovani patri Vasim zamestnancum a operatorum za technickou a lidskou pomoc po vcerejsi kalmite 29.10 zde na Trebonsku. vse je v poradku, vse funguje. jeste jednou dekuji.
Jiri B. Novosedly nad Nezarkou

Dobrý den,
dnes byl u nás v podniku Váš technik Martin Zima. Už dlouho jsem se nesetkal s takto profesionálním přístupem a snahou vyřešit dlouhodobě trvající výpadky internetu. Ze všech 3 techniků, kteří u nás byli, byl pan Zima nejlepší.

Prosím Vás o předání mé pochvaly a poděkování panu Zimovi.

Přeji Vám pěkný den.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Petr K.

Dobry den. Dekuji za opravu rychlosti pripojeni. Po pul roce problemu jsem se odhodlal zavolat, aby prijel technik. Ten vymenil vadnou krabicku a internet se 20ti nasobne zrychlil a je stabilni. Ze jsem nezavolal drive. To byly nervy, nez se otevrela jakakoliv stranka.

Takze diky za bezvadnou spolupraci.
L. P., Zvanovice.

Dobrý den,
Dnes byl u nás Váš technik pan Václav Černý a velmi rád bych tímto ocenil jeho naprosto profesionální přístup, maximální ochotu a také trpělivost při instalaci nové antény, switche a routeru za ne zrovna příznivých podmínek.
Dále jsem byl velmi potěšen pomocí a dobrými radami při nastavení vnitřní wifi sítě na zařízeních apple.

Ještě jednou děkuji a přeji Vám co nejvíce takovýchto dobrých a příjemně vystupujících techniků :-)

Miroslav T.

Dobrý den,
chtěl bych touto cestou moc poděkovat za perfektní přístup a servis pana Václava Černého.

S pozdravem a přáním pohodových Vánoc

Josef S.

Patřím mezi nové zákazníky Starnetu přechod od konkurence napřed obavy ale po instalaci a otestovaní rychlosti technikem jsem nadmíru spokojený, sice ho mám teprve druhý den uvidí se časem já momentálně můžu poděkovat za kvalitní připojení Starnetu
– Znojmo

Chtěl bych pochválit Vašeho technika Miroslava Beneše, výborný přístup.
Jan F., Strakonice

Vašich internetových služeb,využívám již třetí rok – bez problémů. Jsem spokojen na 100 %.

Petr F.

Centrum ARPIDA děkuje firmě STARNET za bezplatné připojení k internetu, které nám tato naše partnerská firma poskytuje dlouhodobě ve vysoké kvalitě a s potřebným servisním zajištěním.

Díky firmě STARNET můžeme s Vámi lépe komunikovat. Děkujeme.

Zdroj Arpida.cz

Dobrý den,
Velice ráda, bych touto cestou poděkovala vaší společnosti Starnet, za poskytování služeb, které mají vynikající úroveň, ať už s telefonními operátory, tak s teamem profesionálních techniků, kteří neváhají a jsou ochotni vyjít vstříc i o víkendu, jmenovitě pan Tomáš Buček. Ochota, příjemné vystupování u Starnetu jak vidno není cizí pojem a proto nám, mě a mé rodině nezbyde nic jiného, než váš všem doporučovat jako TOP!
Přeji příjemný den
s pozdravem Jaroslava K.

Po častých výpadcích, jsme zjistili, že máme přetržený drátek v kabelu. Zavolala jsem a druhý den u nás byla technik(pan Makas), a vše bezplatně opravil. Se službami jsem velmi spokojena, i když jsme dříve měli problém se signálem.
Hana H.

Dobrý den,
na začátku roku 2016 si dovolím Vám popřát mnoho pracovních úspěchů. Od včerejšího dopoledne jsem Vaše nová klientka, byla se mnou „velká práce“, neboť jsem podmínkám, které mne nabídli Vaši kolegové – nevěřila!!!!Rychlejší a levnější, to bylo pro mne nejvíce důležité. Věřím, že zachováte standart svých služeb a případně je budete vylepšovat. Ještě musím vyzdvihnout vysokou profesionalitu Vašich zaměstnanců, která se střetává s empatií a porozuměním.
S pozdravem Jana S.
Mariánské Lázně

Hodně let používám.není třeba měnit
Lukáš B.

Hezký den, nenašla jsem žádnou možnost, jak veřejně ohodnotit práci vašeho technika , tak alespoň tímto způsobem. Chtěla bych moc poděkovat z profesionální přístup a práci vašeho technika Radka Svobody. Připojení bylo komplikovanější a i přesto se pan Svoboda ke všemu postavil s úsměvem a jak už jsem zmiňovala profesionálním přístupem. Vše proběhlo v nejlepším pořádku. Blanka T., Borek

3 roky a zatím s občasným výpadkem dobrý spokojenost
Johan G.

Dobrý den,
ráda bych tímto pochválila vašeho servisního technika pana Šotolu z Čechtic za rychlost a ochotu. Odešel mi router, přes den nemám čas řešit, na poruchu jsem si vzpomněla až po návratu z práce v pátek kolem 17. hodiny (hrozil celý víkend bez internetu). Napsala jsem panu Šotolovi a stavil se ještě cestou z práce, tedy o půl hodiny později jsem měla již nový router instalovaný a internet v pořádku běžel.

Vynikající rychlost internetu. Super servis. Když je ojedinelý problém, zavolám a večer ihned opraví . Naprostá spokojenost.
Ladislav A.

Dobrý den,
technik pan Musil M. byl dnes u nás instalovat internet. Vše proběhlo v naprostém pořádku, jsme nad míru spokojeni s ochotou a vstřícností technika.
Starnet je prostě jednička.
Děkuji: P.

Starnet mame od roku 1996 a za tu dobu se zlepsil jen k lepsimu :)
Veronika F.

Vážení,
zdravím Vás coby Váš nový zákazník z Volar. S Vašimi službami jsem spokojen, mimoto chci ale zvláště ocenit přístup Vašeho mladého technika pana Makace a jeho profesionální, avšak i lidsky sympatické vystupování. Přeji mu, ať mu tahle chuť do práce vydrží co možná nejdéle.
V úctě Roman K., Volary

Zatím bez problémů,naprostá spokojenost s poskytováním služeb. :-)
Miroslav T.

Vážená společnosti Starnet,
v nedávné době jsem si u Vaší společnosti objednala zřízení internetu. V den instalace jsem ale byla překvapena, jelikož technik, se kterým jsem se na termínu domlouvala nepřišel a byl zaslán jiný technik jako zástup. Ok, chápu, doba dovolených. Pan Svoboda, jak jsem později zjisitla, se choval opravdu nad moje očekávání. Tak profesionální přístup jsem opravdu dlouho nezažila a to pracuji s lidmi denně. Ráda bych toto cestou ocenila práci pana Svobody, jelikož těchto lidí bychom si měli vážit. Ze své praxe, jelikož mám podřízené obchodní zástupce,vím, že není jednoduché najít opravdu spolehlivého a pracovitého člověka do týmu.

Proto prosím vemte toto jako díky a pochvalu panu Svobody, jelikož jsem opravdu moc příjemně překvapena, že stále se najdou takovíto lidé, kteří dělají práci naplno a jak se má.
Štěpánka K.
Tábor

Starnet mam uz par let a vzdy vse v pohode . Maximalni spokojenost ;)
Karel V.

Vynikající rychlost internetu. Super servis. Technikovi zavolán večer ihned opraví a internet hned funguje. Doporučuji technika Martina Makase
Stanislav B.

V r 2004 jsem se přestěhoval z Prahy a užíval jsem telecom, byla to hrůza asi po roce se objevil Starnet a od té doby jsem bez problémů. Uživatelem netu jsem od r. 1995 a bude mi 70 let z mého pohledu mohu jenom pochválit, Děkuji.
František K.

Mám Starnet 4 roky plně spokojen s připojením i se službami minulý rok jsem měl problém s připojením 26.12. Ihned přijel technik a problém odstranil tomu říkám služby jen tak dál a to už ani nemluvím za stejnou cenu stále navyšujì rychlost připojení. Plná spokojenost.
Petr D.

Nejlepší poskytovatel ;)
Ruda V. W.

prostě super.
Jiří F.

Rychlost připojení výborná , komunikace s firmou také dobrá, technik ochotný. Žádné problémy (Mariánské Lázně)-vlastně 1 den, kdy štelovali anténu,iternet nefungoval,ale od té doby O.K.
Jitka M.

Starnet mam asi 2roky a jsem velice spokojena s touto sluzbou,klidne ji doporuciji vsem svym pratelum.Cena je prijatelna a vyhodou je i to, ze si ho muzete zaplatit na delsi dobu,tak mate mene starosti.
Dagmar R.

100 Mbit, i když do smlouvy mi uvedli 30 Mbit, pro jistotu, tak to běhá pěkně svižně, nepadá, ani extra nezpomaluje. Za tyhle kačky spokojenost. V Jihlavě jsme za takové peníze, takový net neměli ani náhodou.
Johny P.

Mám Starnet už několik let a když jsem něco potřeboval, technik všechno rychle vyřešil.
Zákaznické služby výborné.
Alice D.

Skvělej internet i televize za super ceny.Parádní rychlost pod 30 MB nespadne průměr kolem 40 MB na WiFi,přes kabel 70 MB a výborná komunikace se zaměstnanci Starnetu hlavně velice ochotný technik.Jsem velice rád,že už je pokrytí u nás v Mariánských Lázních a vše výborně funguje :).Jinak vychytaná aplikace do mobilu Mazaná TV,můžete si spustit kdekoliv TV online nebo i zpětně až o týden zpět.Televize doma taky paráda snad jen ČT4 Sport se mi zdá trochu horší kvalita obrazu,ale po komunikaci na lince Starnetu by chtěli časem přejít na HD.Samozdřejmě to nebude brzy ale mají to v plánu takže za mě jenom doporučuji.
Radek K.

Starnet to je klasika a jistota :)
Vojta V. V.

Poskytovatel s komplexnim resenim net + tv + tel
Štěpán N.

Dobrý den,
po telefonické dohodě se zástupcem vaší firmy se ke mě do Dolních Kralovic dnes dostavil na minutu přesně váš technik, aby změřil signál a eventuelně připojil můj počítač k síti. Kvalita signálu se ukázala jako dobrá, a váš člověk celou akci zvládl velmi rychle.
Chci tímto mailem vyslovit uznání vaší firmě za vstřícný přístup k zákazníkům a profesionalitě vašeho zaměstnance, jehož jméno jsem bohužel zapoměl.
S pozdravem
Ondřej V.

Dobrý den,
tímto chci poděkovat pracovníkům technické podpory, za skvělou podporu po výpadku připojení k síti na adrese Mšec …, který následoval po překonfigurování vysílače na OÚ.

Díky trpělivosti a dobré radě došlo k odstranění potíží po telefonu, a v současné době vše funguje perfektně.

S pozdravem
David K.

Velice chválím technika DOMINIKA, mladý ale moc šikovný a rychlý. děkuji.
V.

Dobry den, moc dekujeme p.Ullmannovi a p.Dolezalovi za pripojeni. Hlavne za krasny pristup,ochotu,slusnost ,vystupovani,moc prijemni panove. Dekujeme firme Star netu ze knam poslala tyto dva panove opravdu si zaslouzi velikanskou pochvalu.

Dobrý den,
děkujeme za rychlou realizaci připojení k internetu. Chtěl bych tímto poděkovat vašemu technikovi panu Pospíšilovi a zcela profesionální přístup.

Děkuji, pěkný den. M. T.

Jsem mile překvapen a to nejen s komunikací operátorek, ale i s technikem Janem Klausem, který je muž na svém místě! S profesionálním přehledem a pohotovostí ověřil možnosti a nainstaloval vše potřebné! Jsem naprosto spokojen! Jen tak dále!

Miroslav K.

Dobrý den, jsem Váš zákazník z Mar. Lázní a dnes mě Váš pracovník p. Stybar realizoval objednávku na připojení telky. Chtěl bych tímto poděkovat Vaší firmě za příkladné splnění mého přání a blahopřát Vám k pracovníkovi, který dělá čest fy Starnet. Při nadšení a euforii jsem se zapoměl zeptat, jak bude probíhat platba- měsíčních úhrad. Ještě jednou děkuji.
Karel C.

Dobrý den
Chtěl bych tímto poděkovat pracovníkovi z technické podpory, který mne s trpělivostí přes telefon navigoval postupně po jednotlivých krocích, aby se mi nakonec podařilo dostat k „podoknu“, kde jsem mohl nastavit přístup svého nového počítače do sítě STARNET. Celá akce mohla být o minutku kratší, kdybych nezapomněl kablík pro připojení k internetu ve starém počítači.
(V tu chvíli jsem se k tomu trapně nepřiznal :-o ;-) :-O )
Ale profesionalita pána z podpory si poradila i s mým amatérismem a vše dobře dopadlo.
Ještě jednou děkuji
Václav C.
Český Krumlov

Dobrý den, dnes 24.7. nám na provozovně Magic ve Strakonicích servisní technik p. Beneš zřídil internetovou linku, tímto by jsme chtěli velice poděkovat a vyzdvihnout práci pana Beneše který s tím měl veliké problémy a musel provrtávat podlahu do sklepa 1,5m což vůbec nešlo a strávil tu nad tím více než 6 hodin. Jeho přístup byl velice profesionální a byl velice ochotný, ještě jednou moc děkujeme.

S pozdravem Petr O.

Pochválil bych technika Puritschera za dobře vykonanou práci. Přístup,ochota,šikovnost.A tak to má být!
Děkuji Kamil B

Dobrý den,
dnes byl na adrese Sídliště … Velešín, Váš technik p. Beleš od Vaší společnosti Starnet. Pan Beleš byl velice ochotný, laskavý a šikovný.
Prosím o pochvalu u jeho nadřízeného, děkuji.

Hezký den,
Pavel H.

Už řadu let jsem, velice spokojený uživatel vašich služeb opravdu SUPER OK/ Děkuji.
Stanislav K., Strakonice

Dobrý den,
velmi bych chtěl poděkovat panu Sauerovi za jeho šikovnost a preciznost při instalaci na nové adrese. Takovouto šikovnost a vstřícné jednání jsem již dlouho neviděl.
Krásné svátky celé Vaší firmě.
Miloslav K., Šatov