fbpx

O STARNETu

STARNET, s.r.o. – Žižkova 226/3, 370 01 České Budějovice,
zapsána v obchodním rejstříku vedeném KS v Č. Budějovicích v oddílu C, vložka č. 10801.

Kdo jsme?

STARNET, s.r.o. – sídlem Žižkova 226/3, 370 01 České Budějovice,
zapsána v obchodním rejstříku vedeném KS v Č. Budějovicích v oddílu C, vložka č. 10801.

Jsme poskytovatel internetového připojení, chytré digitální televize a dalších datových internetových služeb na vlastní bezdrátové i optické síti rozšířené již do čtrnácti krajů České republiky.

Služby poskytujeme domácnostem, firmám, vývojářům a našim partnerům. Do našeho portfolia patří také virtuální mobilní operátor StarTEL.


Naše poslání

Na trhu působíme více než 15 let a po celou dobu je naším cílem poskytovat služby v nejlepším poměru kvality a ceny.

Díky této strategii jsme schopni připojit naše zákazníky rychlostí až 1000 Mbps (1 Gbps) na optické síti za cenu od 250 Kč měsíčně. Na bezdrátové síti poskytujeme za stejné peníze bezkonkurenční rychlost 100 Mbps a naší sítí pokrýváme i ty nejmenší vesničky, které nejsou pro ostatní poskytovatele dostatečně lukrativní. Ve městech, kde je to možné, budujeme nejmodernější optické sítě a domácnostem poskytujeme takové parametry internetového připojení, které jsou jinak obvyklé jen u velkých podniků za mnohem větší peníze.


Trochu z historie

STARNET, s.r.o. vznikla zápisem do obchodního rejstříku 10. prosince 2001. Původně jsme poskytovali internetové připojení pouze v Českých Budějovicích a okolí, během let pak došlo k výraznému nárůstu našich spokojených zákazníků a rozšíření do další okresů i krajů.

V roce 2014 jsme začali pod značkou StarTEL poskytovat i mobilní volání a internet, v roce 2015 jsme na trh uvedli naši vlastní platformu pro digitální chytrou televizi pod značkou Mazaná TV, v roce 2016 vlastní řešení pro elektronickou evidenci tržeb a v roce 2017 jsme představili vlastní síť pro Internet věcí.


Současnost STARNETu

V současné době jsme již plně stabilní společností, pracujeme na rozšiřování naší infrastruktury a na zkvalitňování a vývoji všech našich služeb.

Máme svá vlastní call centra zákaznické péče, vlastní technologie, systémy pro administrativu i pro řízení sítě, vlastní router pro domácnosti i firmy a set-top box pro Mazanou TV.

Ve všech krajích, kde působíme, máme týmy technických pracovníků, kanceláře a zázemí s propracovanou logistikou napojenou na centrální sklad.

STARNET logo
Naše logo

smajlík
Symbol – smajlík

Pokrytí STARNET
Pokrytí STARNET

ac1200
router STARNET AC 1200


Kam dál?