Potřebujete poradit?

INTERNET pro domácnosti
Od 95 Kč / měsíc
Stabilní a rychlý internet
Rychlost až 1000 Mbps
Mazaná TV na 3 týdny zdarma
TELEVIZE pro domácnosti
Za 119 Kč / měsíc
Až 110 TV kanálů, výběr v HD
TV archiv až 7 dní zpět
Nahrávání pořadů v délce 80 hodin
Pro 4 zařízení současně
Na 3 týdny zdarma
MOBILNÍ VOLÁNÍ pro celou rodinu
Cena dle tarifu
volání bez závazku
výběr z několika tarifů
Volání od 0,39 Kč / min.
SMS od 1,39 Kč
až 1000 Mbps od 95 Kč
Nabídka je časově omezena.
Máme místní servisní týmy v každé lokalitě.
V Karlově Dvoře máme novou moderní internetovou síť, na které poskytujeme internetové připojení s rychlostí až 1000 Mbps za ceny od 95 Kč.
K internetu je možné mít také chytrou digitální televizi s průvodcem, možností nahrávání libovolných pořadů a TV archivem umožňujícím dívat se na pořady až 7 dní zpětně.
Třetí zajímavou službou je mobilní volání s cenou od 0,39 Kč za minutu a mobilní internet pro tablet či telefon.
Město Suchdol nad Lužnicí se nachází v okrese Jindřichův Hradec v Jihočeském kraji. Žije zde přibližně 3 500 obyvatel, katastrální výměra je 64 km², nejvyšší nadmořská výška je 500 m n. m. („Smolků vršek“).
První písemnou zmínku o Suchdole obsahuje listina z 19. prosince 1362 (Kodex marientálský). Tehdy se ves stává součástí třeboňského panství, jehož majiteli byli Rožmberkové. Ti drželi panství do roku 1611, kdy smrtí Petra Voka vymřeli. Od 2. dubna 1660 je Suchdol spojen s rodem Schwarzenbergů.
Největší část katastrální rozlohy dnešního Suchdola nad Lužnicí historicky patřila k českým zemím. Část Tušť (s osadami Paříž a Nový York) patřila do roku 1920 k Dolnímu Rakousku.
Největším rybníkem na katastrálním území Suchdola je Podřezaný neboli Nový lipnický (68 ha). Následuje rybník Velký Šustov (36 ha) u Hrdlořez. Zajímavá je soustava menších rybníků Tří Facek. Nejseverněji je rybník Kocínov, pod ním M. a V. Tichava, Rohlík a Pasečný. Na východ od nich se rozprostírá V. a M. Hadač, Mošna, Panoš a největší z nich, Růže. Podobně soustava rybníků pod osadou Benátky je vyhledávána k procházkám: M. a V. Hojek a V. Filiš, které se rozkládají těsně u samého konce Benátek, M. Praseta a V. Praseta tvoří střed soustavy, na jejímž druhém konci jsou Jan, Hospodář, Dobrý, Malý Filiš, Suchý a Jezárko.