Internet a televize Pacov

INTERNET pro domácnosti

Od 95 Kč / měsíc

Stabilní a rychlý internet
Rychlost až 1000 Mbps
Mazaná TV na 3 týdny zdarma

TELEVIZE pro domácnosti

Za 119 Kč / měsíc

Až 110 TV kanálů, výběr v HD
TV archiv až 7 dní zpět
Nahrávání pořadů v délce 80 hodin
Pro 4 zařízení současně
Na 3 týdny zdarma

MOBILNÍ VOLÁNÍ pro celou rodinu

Cena dle tarifu

volání bez závazku
výběr z několika tarifů

Volání od 0,39 Kč / min.
SMS od 1,39

Stabilní a rychlý internet v Pacově férově bez skrytých poplatků.

až 1000 Mbps od 95 Kč

Ověřte si pokrytí

Celý proces je zcela nezávazný.

Výhody pro Vás

  • internet s rychlostí až 1000 Mbps od 95 Kč měsíčně
  • zvýhodněná cena instalace přípojky
  • instalaci domácí bezdrátové sítě včetně výkonného routeru pro pokrytí celé domácnosti u nás máte za dotovanou cenu

Nabídka je časově omezena.

Máme místní servisní týmy v každé lokalitě.

Nezávazný dotaz na pokrytí

Informace o službách v Pacově

V Karlově Dvoře máme novou moderní internetovou síť, na které poskytujeme internetové připojení s rychlostí až 1000 Mbps za ceny od 95 Kč.

K internetu je možné mít také chytrou digitální televizi s průvodcem, možností nahrávání libovolných pořadů a TV archivem umožňujícím dívat se na pořady až 7 dní zpětně.

Třetí zajímavou službou je mobilní volání s cenou od 0,39 Kč za minutu a mobilní internet pro tablet či telefon.

Internet a televize v Pacově

Město Pacov

Pacov je město v okrese Pelhřimov v Kraji Vysočina, 17 km severozápadně od Pelhřimova, na západním okraji Českomoravské vysočiny. Žije zde přibližně 4 700 obyvatel. Jeho historické jádro je městskou památkovou zónou. Patří k němu místní části Jetřichovec, Velká Rovná, Bedřichov, Roučkovice a Zhoř. Při jihovýchodním okraji města protéká Kejtovský potok, který je pravostranným přítokem řeky Trnavy. Pacovem prochází 15. stupeň východní délky, který je nultým poledníkem pásma středoevropského času. Od roku 2000 se v Pacově každoročně pořádá vícežánrový festival Pacovský poledník.

Historie

Nejstarší písemné zmínky o Pacově pochází z počátku 14. století, hmotné doklady jsou však ještě mnohem starší. 15. a 16. století bylo obdobím prvního rozkvětu – Pacov totiž obdržel první městská privilegia. Právo volby purkmistra, užívání pečeti a znaku získalo město roku 1519. Roku 1597 byl Pacov povýšen na panské město.

V poválečných letech došlo v Pacově k oživení jak podniků a živností, tak i kulturního a společenského života. Po roce 1948 přišla vlna znárodňování a načas ustala i spolková činnost. V 60. až 80. letech 20. století došlo k podstatnému rozšíření podniků s tradiční výrobou. Vznikaly i podniky nové. V této době byly také vystavěny nové školní budovy, sídliště a poliklinika s lékárnou.

Pacovem prochází 15. stupeň východní délky, který je nultým poledníkem pásma středoevropského času. Každoročně se na začátku července koná festival Pacovský poledník.

Internet a televize v Pacově