Internet a televize Odolena Voda

INTERNET pro domácnosti

Od 95 Kč / měsíc

Stabilní a rychlý internet
Rychlost až 1000 Mbps
Mazaná TV na 3 týdny zdarma

TELEVIZE pro domácnosti

Za 119 Kč / měsíc

Až 110 TV kanálů, výběr v HD
TV archiv až 7 dní zpět
Nahrávání pořadů v délce 80 hodin
Pro 4 zařízení současně
Na 3 týdny zdarma

MOBILNÍ VOLÁNÍ pro celou rodinu

Cena dle tarifu

volání bez závazku
výběr z několika tarifů

Volání od 0,39 Kč / min.
SMS od 1,39

Stabilní a rychlý internet v Odolené Vodě férově bez skrytých poplatků.

až 1000 Mbps od 95 Kč

Ověřte si pokrytí

Celý proces je zcela nezávazný.

Výhody pro Vás

  • internet s rychlostí až 1000 Mbps od 95 Kč měsíčně
  • zvýhodněná cena instalace přípojky
  • instalaci domácí bezdrátové sítě včetně výkonného routeru pro pokrytí celé domácnosti u nás máte za dotovanou cenu

Nabídka je časově omezena.

Máme místní servisní týmy v každé lokalitě.

Nezávazný dotaz na pokrytí

Informace o službách v Odolené Vodě

V Karlově Dvoře máme novou moderní internetovou síť, na které poskytujeme internetové připojení s rychlostí až 1000 Mbps za ceny od 95 Kč.

K internetu je možné mít také chytrou digitální televizi s průvodcem, možností nahrávání libovolných pořadů a TV archivem umožňujícím dívat se na pořady až 7 dní zpětně.

Třetí zajímavou službou je mobilní volání s cenou od 0,39 Kč za minutu a mobilní internet pro tablet či telefon.

Internet a televize v Odolené Vodě

Město Odolena Voda

Odolena Voda je město v okrese Praha-východ, ve kterém žije přibližně 6 100 obyvatel. Leží při dálnici D8, 16 km severně od centra Prahy, 7 km východně od Kralup nad Vltavou a 8 km západně od Neratovic. Katastrální území obce má rozlohu 11,23 km². Mezi Odolenou Vodou a obcí Vodochody se nachází letecká továrna Aero s letištěm. Podnik byl založen roku 1919 a zdejší továrna vybudována v roce 1953.

Historie

Název obce je spojován se jménem českého rytíře Odolena ze Střízovic, který žil ve 12. století. Rodné jméno Odolen neboli ten, který odolal, je staročeské a dnes se vyskytuje zřídka. Jeho nejznámějším nositelem ve 20. století byl geolog a univerzitní profesor Odolen Kodym.

Město Odolena Voda, dříve též Vodolina Voda, Odolena Vodis či prostě Odolka či Vodolka je starého původu. Lokalita byla osídlena již od mladší doby kamenné. Je situována v malé nadmořské výšce a má mírné klima. První písemná zmínka však pochází až z roku 1352, a to ze zápisu o majetku Svatovítské kapituly na Pražském hradě. Podle něj ves patřila děkanovi a kapitule a měla již kostel svatého Klimenta s farářem či vikářem. Roku 1373 je zmiňován dočasný světský držitel, rytíř Jan Laclík/Maclík z Odoleny Vody.

Roku 1622 byl celý majetek zkonfiskován a ihned prodán Polyxeně z Lobkovic za 9 000 zlatých. Odolenské panství skládající se z tvrze, dvora, ovčína, polí, dvou hájů, dvou štěpnic, kolatury, kovárny, kostela, masného krámu a dalšího příslušenství bylo součástí prodeje se vsí Dřínov a poplužním dvorem Červená Lhota. Připojení k ostatním lobkovickým statkům znamenalo pro ves ztrátu významu a bývalé samostatnosti.

Internet a televize v Odolené Vodě