

TELEVIZE A INTERNET BLOVICE
až 1000 Mbps od 95 Kč
Stabilní a rychlý internet v Blovicích férově bez skrytých poplatků.
INTERNET
pro domácnosti
+ nyní speciální akce
Rychlost až 50, 100, 300, 700, 1000 Mbps
stabilní a rychlý internet pro každého
+ domácí router se slevou 1000 Kč
Měsíčně
běžná cena 345 Kč
od 95 Kč
TELEVIZE
pro domácnosti
+ nyní první 3 týdny ZDARMA
Až 110 TV kanálů, výber v HD
s TV archivem a nahráváním pořadů
Na počítači, tabletu, telefonu i Vašem televizoru
Měsíčně
od 119 Kč
VÝHODY PRO VÁS
- internet s rychlostí až 1000 Mbps od 95 Kč měsíčně
- zvýhodněná cena instalace přípojky
- instalaci domácí bezdrátové sítě včetně výkonného routeru pro pokrytí celé domácnosti u nás máte za dotovanou cenu
Nabídka je časově omezena.
MÁME MÍSTNÍ SERVISNÍ TÝMY V KAŽDÉ LOKALITĚ

Informace o službách v Blovicích
V Karlově Dvoře máme novou moderní internetovou síť, na které poskytujeme internetové připojení s rychlostí až 1000 Mbps za ceny od 95 Kč.
K internetu je možné mít také chytrou digitální televizi s průvodcem, možností nahrávání libovolných pořadů a TV archivem umožňujícím dívat se na pořady až 7 dní zpětně.
Třetí zajímavou službou je mobilní volání s cenou od 0,39 Kč za minutu a mobilní internet pro tablet či telefon.

Město Blovice
Blovice nacházející se 25 km jihovýchodně od Plzně, jsou bývalým okresním a posádkovým městem v okrese Plzeň-jih. Mají přibližně 4 100 obyvatel a v současné době mají postavení obce s rozšířenou působností. Protéká jimi řeka Úslava a dopravní obslužnost s krajským městem Plzní je zajištěna tratí 190. Během své historie patřilo město pod cisterciácký klášter v Nepomuku a poté pod hradišťské panství.
Historie
První písemná zmínka o Blovicích se datuje do roku 1284. V tento rok král Václav II. konfirmuje privilegium Václava I. dané opatu nepomuckého kláštera, a to, aby lupiči a zločinci, kteří budou na území patřící klášteru chyceni, byli souzeni na stanovených místech, tj. v Blovicích nebo Nepomuku. V této době spravoval trhovou ves rychtář a soudce v jedné osobě dosazený opatem. Ačkoli patřila obec pod klášter na Zelené hoře, sama vlastnila v roce 1383 vesničku Podhůří, která jim patřila do roku 1603.
V říjnu roku 1915 pochodoval prapor 35. pěšího pluku z Plzně do Českých Budějovic a v Blovicích se zastavil k třídennímu pobytu. Pro rebelování byli čtyři vojáci uvězněni v městské věznici. Ti však vyrazili dveře šatlavy a udeřili velitele stráže do obličeje. Další strážný však třikrát vystřelil na vězně a zasáhl vojína Petra Puchtu ze Spáleného Poříčí do hrudníku. Ten na místě zemřel a další dva vojíni byli zraněni.
Během první republiky založil Jan Hladil v Blovicích firmu zaměřenou na zpracování dřeva a výrobu modelů. Po znárodnění v roce 1949 převzal závod KOH-I-NOOR, národní podnik a začala se zde vyrábět pravítka, měřítka a kancelářský nábytek. O rok později byl závod přejmenován na Logarex, národní podnik a výroba se přeorientovala na nivelační latě, trasírky a podobná geodetická náčiní. V roce 1960 převzala továrnu firma Reklama obchodu, která se v roce 1966 přejmenovala na Merkur. Od roku 1983 do revoluce nesl areál název Merkur, propagační a nakladatelský podnik, Praha, závod Blovice.