fbpx

PARTNEŘI STARNET

STAŇTE SE I VY NAŠÍM PARTNEREM A ZÍSKEJTE DALŠÍ PŘÍLEŽITOST ROZVINOUT SVÉ PODNIKÁNÍ

OBCHODNÍ PARTNER

Máte již své portfolio zákazníků či potenciál a chuť získávat zákazníky nové? Chcete využít šance rostoucího trhu v oblasti telekomunikací? To vše za zajímavou provizi.

AUTORIZOVANÝ OBCHODNÍ PARTNER

Máte svou kamennou prodejnu? Dokážete v ní výrazně propagovat naše služby a jste ochotni projít certifikací, abyste dokázali kvalifikovaně odpovídat na dotazy našich zákazníků v obchodní rovině?

SERVISNÍ PARTNER

Vyznáte se v IT? Staňte se naším certifikovaným servisním partnerem a můžete od nás získat nové portfolio zákazníků nebo si vydělat zajímavé provize.

AFFILIATE PARTNER– připravujeme
Jsou vaše stránky hojně navštěvované? Nabídněte nám na nich reklamní banner a za každého získaného zákazníka či partnera z vašeho webu tak obdržíte atraktivní provizi.
DOPORUČITEL

Doporučte naše služby svým známým, obchodním partnerům či komukoli dalšímu. Předejte nám kontakt, my už se o vše postaráme, a pokud uzavřeme smlouvu, obdržíte svou odměnu.

REKLAMNÍ PARTNER

Máte volnou reklamní plochu? Nabídněte nám ji a my posoudíme, jestli je pro nás zajímavá. Pokud ano, domluvíme se na oboustranně výhodných podmínkách umístění naší reklamy.

DEJTE NÁM O SOBĚ VĚDĚT, OZVEME SE VÁM

  Jméno a příjmení / firma*

  Kontaktní telefon*

  Kontaktní e-mail

  Adresa Vaší provozovny*

  Město/obec*

  PSČ

  O jakou formu spolupráce máte zájem?:

  Poznámka
  * Takto označené položky jsou povinné