fbpx

Stabilní a rychlý internet

Stabilní a rychlý internet na optické a bezdrátové síti. Vždy Vám nabídneme to nejlepší, co je v místě Vaší přípojky k dispozici.

Hero internet

  Zjistěte si nabídku pro vaši lokalitu
  Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracováním osobních údajů.

  Mapa

  Co říkají zákazníci

  „Nedávno jsme se stěhovali a měli plnou hlavu starostí. Připojení k internetu za nás vyřešil rychle Starnet a ještě jsme dostali slevu.“

  Petr M.

  „Hledala jsem levný a rychlý internet a u Starnetu jsem dostala oboje. Původně jsem platila velké sumy za něco, co ani pořádně nefunguje. Nyní platím za internet málo a k tomu jsem ještě dostala TV zdarma. Děkuji.“

  Hana H.

  „U starého poskytovatele byly často výpadky a internet se často sekal. Přechodu jsem se původně bál, ale vše proběhlo úplně bezproblémově. Teď jede všechno plynule a rychle!“

  Milan T.

  Časté dotazy

  Jsme zde vždy pro Vás!

  Chci se připojit k internetu STARNET, co mám dělat?

  Služby STARNET jsou dostupné téměř v celé České republice.

  Zadejte nezávaznou online objednávku nebo nám zavolejte zdarma na číslo 800 555 025.

  V obou případech prověříme dostupnost služeb ve Vaší lokalitě a dohodneme se na dalším postupu.

  Jak funguje Bonusová sleva?

  V případě uzavření smlouvy s Bonusovou slevou na 24 měsíců získáte výhodnou nižší cenu na naše internetové služby.

  Výše Bonusové slevy včetně DPH je 95,- Kč každý měsíc.

  Pokud již naše služby využíváte bez Bonusové slevy a máte o tuto slevu zájem, kontaktujte naše fakturační oddělení.

  Je těch 250 Kč s Bonusovou slevou (v rámci věrnostního programu) trvalá měsíční cena za internetového připojení od STARNET, nebo budu za pár měsíců platit více?

  V případě uzavření smlouvy s Bonusovou slevou (věrnostním programem) na 24 měsíců získáte výhodnou nižší cenu na naše internetové služby.

  Jsou to všechno ceny včetně DPH?

  Ano. Veškeré ceny na našich stránkách jsou uvedeny včetně DPH.

  Je v ceně připojení i veřejná IP adresa?

  V ceně je veřejná IPv6 adresa, tu poskytujeme všem našim klientům bezplatně. Veřejnou IPv4 adresu (biNAT) Vám můžeme poskytnout za 99 Kč měsíčně.

  Ceník
  Proč bych si měl pořizovat nový Wi-Fi router, když ten můj ještě pořád funguje dobře?

  Pokud máte router max. cca 2 roky starý a jste s ním spokojení, asi není větší důvod jej měnit. U starších routerů, nebo u levnějších modelů, může být ale právě Vaše domácí Wi-Fi síť tím „úzkým hrdlem“, kvůli kterému Vám např. opakovaně vypadává připojení na mobilu, máte problémy při přehrávání videí na Youtube, nebo při hraní počítačových her na Vašem PC.

  Bez ohledu na poskytovatele připojení se uvádí, že právě problémy na domácí síti (starý router, nevhodně umístěný router, chybně nastavený router) je příčinou cca 70% „problémů s internetem”. Ve zkratce: na routeru se opravdu nevyplatí šetřit. Proto se snažíme klientům instalovat kvalitní, moderní routery, které byly v naší síti pečlivě otestovány a věnujeme velkou energii jejich konfiguraci.

  Jaké jsou náklady na instalaci internetu STARNET?

  Cena instalace je pouze cenou za zavedení kabelu do bytu (cca 100 – 1000,-Kč) v závislosti na konkrétních podmínkách – zda-li se lištuje nebo pouze natáhne kabel, délka kabelu, náročnost a průrazy atd. …).

  Další práce a ostatní materiál je účtován dle platného ceníku (PDF).

  Platba za instalaci se provádí v hotovosti přímo na místě v okamžiku montáže zařízení.

  Jak probíhá montáž připojení k Internetu?
  1. Po prvním kontaktu přes infolinku 800555025, nebo po zadání poptávky po našich službách, dostane Vaše kontaktní údaje pověřený pracovník STARNETu. Ten Vás bude nejpozději do dvou pracovních dnů kontaktovat a domluví si s Vámi termín prověření dostupnosti internetového připojení ve Vaší lokalitě.
  2. V domluvený čas k Vám přijede náš technik a prokonzultuje s Vámi možnost instalace internetové přípojky (umístění antény plus příslušného napájení, napojení na stávající rozvody STARNET v objektu…) a možnost svedení kabelu k Vašemi počítači, nebo k routeru. Samotná instalce pak většinou trvá cca 1-2 hodiny.
  3. Až poté, co bude vše fungovat k Vaší spokojenosti, s Vámi technik aktivuje smlouvu, odpoví na Vaše případné otázky a bude-li to třeba, samozřejmě po sobě uklidí. Instalace se platí na místě technikovi, v hotovosti.
  * Nabídka je určena pro nové zákazníky po omezenou dobu.