

TELEVIZE A INTERNET UHERSKÉ HRADIŠTĚ
až 1000 Mbps od 95 Kč
Stabilní a rychlý internet v Uherském Hradišti férově bez skrytých poplatků.
INTERNET
pro domácnosti
+ nyní speciální akce
Rychlost až 50, 100, 300, 700, 1000 Mbps
stabilní a rychlý internet pro každého
+ domácí router se slevou 1000 Kč
Měsíčně
běžná cena 345 Kč
od 95 Kč
TELEVIZE
pro domácnosti
+ nyní první 3 týdny ZDARMA
Až 110 TV kanálů, výber v HD
s TV archivem a nahráváním pořadů
Na počítači, tabletu, telefonu i Vašem televizoru
Měsíčně
od 119 Kč
VÝHODY PRO VÁS
- internet s rychlostí až 1000 Mbps od 95 Kč měsíčně
- zvýhodněná cena instalace přípojky
- instalaci domácí bezdrátové sítě včetně výkonného routeru pro pokrytí celé domácnosti u nás máte za dotovanou cenu
Nabídka je časově omezena.
MÁME MÍSTNÍ SERVISNÍ TÝMY V KAŽDÉ LOKALITĚ

Informace o službách v Uherském Hradišti
V Karlově Dvoře máme novou moderní internetovou síť, na které poskytujeme internetové připojení s rychlostí až 1000 Mbps za ceny od 95 Kč.
K internetu je možné mít také chytrou digitální televizi s průvodcem, možností nahrávání libovolných pořadů a TV archivem umožňujícím dívat se na pořady až 7 dní zpětně.
Třetí zajímavou službou je mobilní volání s cenou od 0,39 Kč za minutu a mobilní internet pro tablet či telefon.

Město Uherské Hradiště
Uherské Hradiště město ve Zlínském kraji, 23 km jihozápadně od Zlína na levém břehu řeky Moravy. Žije zde přibližně 25 tisíc[1] obyvatel, spolu se Starým Městem a Kunovicemi tvoří městskou aglomeraci s 38 tisíci obyvateli.
Město bylo založeno 15. října roku 1257 českým králem Přemyslem Otakarem II. Uherské Hradiště je odedávna přirozeným středem Slovácka – regionu proslulého svébytným folklórem, cimbálovou muzikou, kvalitním vínem, bohatě zdobenými kroji a řadou zachovaných lidových tradic. Historické jádro města bylo prohlášeno městskou památkovou zónou. Uherskohradišťské gymnázium bylo založeno v roce 1884 jako nejstarší česká střední škola v regionu.
Historie
Území města bylo osídleno už ve starší době kamenné a patří k nejstarším sídelním oblastem České republiky. Těmito místy vedla ve vertikále od severu k jihu moravská část jantarové cesty Krakov–Morava–Vídeň (nyní znovuobjevena jako lákadlo pro zvýšení turistického ruchu) a uherská cesta v horizontále od západu k východu. V 8. a 9. století byl na této křižovatce vytvořen ostrovní pevnostní systém.
Údaje jsou souhrnné za všechny městské čtvrtě (centrum, Jarošov, Mařatice, Míkovice, Rybárny, Sady a Vésky). V letech 1971–1990 byla součástí Uherského Hradiště navíc také dnešní města Kunovice a Staré Město, jejichž osamostatnění bylo příčinou desetitisícového propadu v počtu obyvatel začátkem 90. let 20. století. Takto vymezená aglomerace čítala v roce 2011 celkem 38 007 obyvatel.