

TELEVIZE A INTERNET TÝNEC NAD SÁZAVOU
až 1000 Mbps od 95 Kč
Stabilní a rychlý internet v Týnci nad Sázavou férově bez skrytých poplatků.
INTERNET
pro domácnosti
+ nyní speciální akce
Rychlost až 50, 100, 300, 700, 1000 Mbps
stabilní a rychlý internet pro každého
+ domácí router se slevou 1000 Kč
Měsíčně
běžná cena 345 Kč
od 95 Kč
TELEVIZE
pro domácnosti
+ nyní první 3 týdny ZDARMA
Až 110 TV kanálů, výber v HD
s TV archivem a nahráváním pořadů
Na počítači, tabletu, telefonu i Vašem televizoru
Měsíčně
od 119 Kč
VÝHODY PRO VÁS
- internet s rychlostí až 1000 Mbps od 95 Kč měsíčně
- zvýhodněná cena instalace přípojky
- instalaci domácí bezdrátové sítě včetně výkonného routeru pro pokrytí celé domácnosti u nás máte za dotovanou cenu
Nabídka je časově omezena.
MÁME MÍSTNÍ SERVISNÍ TÝMY V KAŽDÉ LOKALITĚ

Podrobné informace o službách v Týnci nad Sázavou
Ve Týnci nad Sázavou máme postavenou moderní internetovou infrastrukturu a můžeme tak poskytovat internetové připojení na bezdrátové i optické síti s rychlostí až 1000 Mbps za ceny od 95 Kč.
K internetu je možné mít také chytrou digitální televizi s průvodcem, možností nahrávání libovolných pořadů a TV archivem umožňujícím dívat se na pořady až 7 dní zpětně.
Třetí zajímavou službou je mobilní volání s cenou od 0,39 Kč za minutu a mobilní internet pro tablet či telefon.

Týnec nad Sázavou
Město Týnec nad Sázavou se nachází v okrese Benešov ve Středočeském kraji. Žije zde přibližně 5 700[1] obyvatel. Součástí města jsou i vesnice Brodce, Čakovice, Chrást nad Sázavou, Krusičany, Pecerady, Podělusy a Zbořený Kostelec.
Ve vzdálenosti 9 km jižně leží město Benešov, 18 km severně město Říčany, 23 km jihozápadně město Sedlčany a 26 km jihovýchodně město Vlašim.
Kultura
V Týnci se nachází muzeum keramiky, které sídlí v budově románského hradu. Na místě, kde se nachází týnecký hrad, bývala v nejstarších dobách osada zatýněná, to je opevněná – Týnec. Toto obydlí mělo pravděpodobně vztah k prastaré obchodní stezce, která vedla přes Sázavu kolem hradu Kostelce z jižních Čech na Prahu. Ke kamenité rotundě jako sakrálnímu objektu patřil též sídelní objekt, odkrytý při výzkumu v roce 1969. Měl jen kůlovou konstrukci a pocházel asi z 11. století. Na jeho místě vznikl na přelomu 12. a 13. století kamenný románský palác a u něho později obranná hranolová věž při rotundě. Dnes je v budově paláce umístěno městské muzeum s expozicí týnecké kameniny, jejíž výrobou byla obec v letech 1791–1866 proslulá.
Místní dechový orchestr Týnečanka[14] je zván na regionální festivaly, jako například Kubešova Soběslav nebo Vejvodova Zbraslav[15] a podílí se na pořádání místních Dnů hudby.[16] Původní orchestr byl založen v 90. letech 20. století hudebním nadšencem Jaroslavem Honzíkem za pomoci dlouholetého starosty Týnce Zdeňka Březiny a sestaven z mladých hráčů na dechové nástroje. V této podobě přežil asi 7 let a poté se pro nedostatek dorostu odmlčel.[17] V roce 2004 opět za spolupráce Zdeňka Březiny ho znovu založil současný kapelník Vratislav Křivánek. Orchestr byl sestaven ze zkušených hudebníků a doplněn o absolventy hudebních škol Benešovska.
Kousek z historie
Od roku 1931 v Týnci nad Sázavou sídlí nejvýznamnější český výrobce motocyklů, firma Jawa. Za druhé světové války se část obce na levém břehu Sázavy stala součástí vojenského cvičiště Zbraní SS Benešov a její obyvatelé se museli 1. dubna 1943 vystěhovat. V roce 1969 byl Týnec nad Sázavou povýšen na město.
Od 1. července 2006[2] byla k městu připojena vesnice Čakovice i s celým katastrálním územím Čakovice u Řehenic podél Kamenického potoka. Předtím patřily Čakovice k obci Řehenice.