Potřebujete poradit?

INTERNET pro domácnosti
Od 95 Kč / měsíc
Stabilní a rychlý internet
Rychlost až 1000 Mbps
Mazaná TV na 3 týdny zdarma
TELEVIZE pro domácnosti
Za 119 Kč / měsíc
Až 110 TV kanálů, výběr v HD
TV archiv až 7 dní zpět
Nahrávání pořadů v délce 80 hodin
Pro 4 zařízení současně
Na 3 týdny zdarma
MOBILNÍ VOLÁNÍ pro celou rodinu
Cena dle tarifu
volání bez závazku
výběr z několika tarifů
Volání od 0,39 Kč / min.
SMS od 1,39 Kč
až 1000 Mbps od 95 Kč
Nabídka je časově omezena.
Máme místní servisní týmy v každé lokalitě.
V Karlově Dvoře máme novou moderní internetovou síť, na které poskytujeme internetové připojení s rychlostí až 1000 Mbps za ceny od 95 Kč.
K internetu je možné mít také chytrou digitální televizi s průvodcem, možností nahrávání libovolných pořadů a TV archivem umožňujícím dívat se na pořady až 7 dní zpětně.
Třetí zajímavou službou je mobilní volání s cenou od 0,39 Kč za minutu a mobilní internet pro tablet či telefon.
Moravský Krumlov je město v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji, 27 km jihozápadně od Brna na řece Rokytná. Má rozlohu 49,57 km² a žije zde přibližně 5 700 obyvatel. Jeho historické jádro, a to i přes těžké poškození na konci 2. světové války, se stalo městskou památkovou zónou.[3] Jedná se o vinařskou obec ve Znojemské vinařské podoblasti.
Sousedními obcemi sídla jsou Olbramovice, Lesonice, Ivančice, Jamolice, Vedrovice, Nové Bránice, Rybníky, Trboušany, Dobřínsko a Jezeřany-Maršovice.
Region Moravskokrumlovska patří k jedněm ze stabilně osídleným územím vůbec. Doklady o osídlení pocházejí již z paleolitu. Mimořádně bohaté archeologické území bylo osídleno téměř ve všech obdobích pravěku. Středověké osídlení je spojeno s hradem Rokyten v Rokytné, osídlení samotného města Moravského Krumlova je doloženo archeologickými nálezy ze 13. století. První písemná zmínka o panství a hradu pochází až z roku 1289, ale je pravděpodobné, že město bylo založeno Přemyslem Otakarem II. jako opěrný bod jeho domény.
V roce 1919 se součástí Moravského Krumlova staly Rakšice (včetně osady Durdice).[9] Z rakšického katastrálního území byl již v roce 1874 vyčleněn samostatný katastr s názvem Moravský Krumlov II, tvořící neobydlené zalesněné území východně od železniční stanice, směrem k Budkovicím, severně od cesty do Maršovic.[10] Roku 1964 byla k Moravskému Krumlovu přičleněna Rokytná a v roce 1976 Polánka.[9] V roce 1979 byly katastry Rakšice a Moravský Krumlov II zrušeny a jejich plocha začleněna ke katastrálnímu území Moravský Krumlov.