Internet a televize Milevsko

INTERNET pro domácnosti

Od 95 Kč / měsíc

Stabilní a rychlý internet
Rychlost až 1000 Mbps
Mazaná TV na 3 týdny zdarma

TELEVIZE pro domácnosti

Za 119 Kč / měsíc

Až 110 TV kanálů, výběr v HD
TV archiv až 7 dní zpět
Nahrávání pořadů v délce 80 hodin
Pro 4 zařízení současně
Na 3 týdny zdarma

MOBILNÍ VOLÁNÍ pro celou rodinu

Cena dle tarifu

volání bez závazku
výběr z několika tarifů

Volání od 0,39 Kč / min.
SMS od 1,39

Stabilní a rychlý internet v Milevsku férově bez skrytých poplatků.

až 1000 Mbps od 95 Kč

Ověřte si pokrytí

Celý proces je zcela nezávazný.

Výhody pro Vás

  • internet s rychlostí až 1000 Mbps od 95 Kč měsíčně
  • zvýhodněná cena instalace přípojky
  • instalaci domácí bezdrátové sítě včetně výkonného routeru pro pokrytí celé domácnosti u nás máte za dotovanou cenu

Nabídka je časově omezena.

Máme místní servisní týmy v každé lokalitě.

Nezávazný dotaz na pokrytí

Informace o službách v Milevsku

V Karlově Dvoře máme novou moderní internetovou síť, na které poskytujeme internetové připojení s rychlostí až 1000 Mbps za ceny od 95 Kč.

K internetu je možné mít také chytrou digitální televizi s průvodcem, možností nahrávání libovolných pořadů a TV archivem umožňujícím dívat se na pořady až 7 dní zpětně.

Třetí zajímavou službou je mobilní volání s cenou od 0,39 Kč za minutu a mobilní internet pro tablet či telefon.

Internet a televize v Milevsku

Město Milevsko

Milevsko je město v okrese Písek v Jihočeském kraji, 22 km severovýchodně od Písku a 22 km západně od Tábora na Milevském potoce. Má přibližně 8 300[1] obyvatel. Území města se skládá ze dvou nesousedících celků – místní část Velká tvoří exklávu. Město je známé především díky závodům pro výrobu vzduchotechnických zařízení. Každoročně se zde pořádá jarní maškarní průvod. Milevské maškary mají více než stoletou tradici.

Historie

Podle dochovaných archeologických nálezů se předpokládá, že oblast dnešního města byla osídlena již ve starší době kamenné, v mladší době bronzové, době halštatské a laténské. Vlivem stěhování národů se do oblasti dostávali postupně Slované. O jejich první přítomnosti v místě vypovídají nálezy, které dokládají slovanské osídlení někdy okolo 8. století našeho letopočtu.

Následkem poklesu produktivní populace se oblast začala ekonomicky propadat, až se stala jednou z nejchudších oblastí v zemi. Tato situace trvala až do počátku 20. století. Během druhé sv. války přišlo město o židovské obyvatele, téměř nikdo z nich se z koncentráků nenavrátil.

Nejvýznamnější památkou v Milevsku je klášter Milevsko, nejstarší klášter jižních Čech, který založil mezi lety 1184–1187 pán Jiří z Milevska. K němu náleží také přilehlý kostel svatého Jiljí nacházející se uprostřed současného hřbitova. Kostel byl v původní románské podobě vystaven jako jednolodní stavba s východním pravoúhlým závěrem o celkových rozměrech 19,7×9 m. Dále se ve městě nachází třetí největší románský chrám v Čechách nesoucí jméno chrám Navštívení Panny Marie. Jedná se o trojlodní chrám se dvěma věžemi původně raně gotický, který byl později přestavěn v novorománském stylu v 19. století.

Internet a televize v Milevsku