

TELEVIZE A INTERNET KRUPKA
až 1000 Mbps od 95 Kč
Stabilní a rychlý internet v Krupce férově bez skrytých poplatků.
INTERNET
pro domácnosti
+ nyní speciální akce
Rychlost až 50, 100, 300, 700, 1000 Mbps
stabilní a rychlý internet pro každého
+ domácí router se slevou 1000 Kč
Měsíčně
běžná cena 345 Kč
od 95 Kč
TELEVIZE
pro domácnosti
+ nyní první 3 týdny ZDARMA
Až 110 TV kanálů, výber v HD
s TV archivem a nahráváním pořadů
Na počítači, tabletu, telefonu i Vašem televizoru
Měsíčně
od 119 Kč
VÝHODY PRO VÁS
- internet s rychlostí až 1000 Mbps od 95 Kč měsíčně
- zvýhodněná cena instalace přípojky
- instalaci domácí bezdrátové sítě včetně výkonného routeru pro pokrytí celé domácnosti u nás máte za dotovanou cenu
Nabídka je časově omezena.
MÁME MÍSTNÍ SERVISNÍ TÝMY V KAŽDÉ LOKALITĚ

Informace o službách v Krupce
V Karlově Dvoře máme novou moderní internetovou síť, na které poskytujeme internetové připojení s rychlostí až 1000 Mbps za ceny od 95 Kč.
K internetu je možné mít také chytrou digitální televizi s průvodcem, možností nahrávání libovolných pořadů a TV archivem umožňujícím dívat se na pořady až 7 dní zpětně.
Třetí zajímavou službou je mobilní volání s cenou od 0,39 Kč za minutu a mobilní internet pro tablet či telefon.

Město Krupka
Město Krupka se nachází přibližně 5 km severně od Teplic na úpatí Krušných hor. Žije zde přibližně 13 tisíc obyvatel. Leží v okrese Teplice, v Ústeckém kraji. Rozloha katastrálního území Krupky je 4 687 ha se značnými výškovými rozdíly. Centrum města leží v nadmořské výšce 262 m n. m. Nejníže položenou částí je rybník Kateřina poblíž Soběchleb v nadmořské výšce menší než 200 m n. m. Nejvýše položeným místem je vrchol Komáří hůrka v nadmořské výšce 807 m n. m., na který vede lanová dráha.
Historie
Název města je odvozen od staročeského slova krupý, tedy velký, rozlehlý. Často se nesprávně uvádí, že název pochází od krupek cínu, který se zde od pradávna těžil.
Město je známé především svou hornickou minulostí. Po celá staletí se v Krupce těžil cín, po třicetileté válce byly v oblasti dva stříbrné doly. V novodobé historii se dále těžil i molybden, živec, wolfram, fluorit. Horské svahy, porostlé buky a jehličnany, ukrývají četné odvaly a štoly. Štola Starý Martin, která se nachází při silnici z Krupky na Komáří vížku, je zpřístupněná veřejnosti.
Dnešní město převzalo název starého hornického města, které dnes tvoří jednu z jeho několika částí. Město vzniklo postupným splynutím několika obcí a osad v jeden celek. Ty dnes tvoří jednotlivé místní části. Jsou to: Krupka, Vrchoslav, Bohosudov, Maršov, Nové Modlany a Unčín. Mimo vlastní Krupku leží Soběchleby a horské obce Horní Krupka, Fojtovice a dnes již zaniklé Habartice a Mohelnice na hřebenech Krušných hor. Centrum města se nachází v Bohosudově. Bohosudovská bazilika je rovněž významným poutním místem. Obce byly v jeden celek sloučeny v roce 1961. Soběchleby byly ke Krupce připojeny v roce 1980.