fbpx

Vyjádření k sítím pro stavebníky

Na této stránce můžete vyplnit formulář na vyjádření k existenci sítí, k projektové dokumentaci pro územní nebo stavební řízení, k ostatním investičním záměrům a vyjádření k vytyčení sítí.

Pokud chcete zaslat požadavek na vyjádření k sítím pozemní poštou, stáhněte si a vyplňte tento formulář (PDF) a zašlete jej společně s projektovou dokumentací na adresu Ant. Barcala 1446/26a, 37005  České Budějovice.

Případné dotazy Vám rád zodpoví Václav Rendl na e-mailové adrese vyjadreni@starnet.cz

STARNET, s.r.o., jako vlastník technické infrastruktury – podzemního komunikačního vedení veřejné komunikační sítě, poskytuje v souladu s ustanovením § 161 zákona č. 183/2006Sb (lhůta pro poskytnutí vyjádření je 30 dnů), o uzemním plánování a stavební řádu, údaje o poloze jejich infrastruktury, podmínkách ochrany, včetně dalších údajů nezbytných pro projektovou činnost a provedení stavby.

Vydání vyjádření je zpoplatněno jednotnou taxou 100,-Kč bez DPH za vyjádření zaslané el. cestou. Za písemné vyhotovení účtujeme příplatek ve výši 180,-Kč. Ceny jsou v souladu s §161 Stavebního zákona.

Žádost o vyjádření podáte pomocí formuláře níže:

  IDENTIFIKACE SUBJEKTU

  Jméno společnosti nebo osoby *

  Kontaktní telefon *

  E-mailová adresa *

  ZPŮSOB ZASLÁNÍ VYJÁDŘENÍ

  DIČ, pokud vyžadujete daňový doklad

  DRUH POŽADAVKU

  FAKTURAČNÍ ADRESA

  Kontaktní osoba / název subjektu

  Ulice *

  Město/obec*

  ADRESA PRO ZASLÁNÍ

  Vyplňte v případě, že se liší od fakturační adresy a zároveň chcete zaslat vyjádření klasickou poštou.

  Kontaktní osoba / název subjektu

  Ulice

  Město/obec - PSČ

  PŘÍLOHY

  Přiložit můžete až 3 soubory. Pokud jich potřebujete odeslat více, použijte formát .ZIP nebo nám napište na e-mail legislativa@starnet.cz

  POPIS ŽÁDOSTI *

  Nevyžadujeme speciálně přiloženou žádost, postačuje jednoduchý, ale exaktní popis. Příklad: "Žádáme zákres Vašich sítí v Českých Budějovicích, Náměstí přemysla Otakara II, v okolí č. p. 1"


  [recaptcha size:compact]

  * Takto označené položky jsou povinné

  V případě potíží s formulářem pište na adresu vyjadreni@starnet.cz