Zásady ochrany osobních údajů

25. 5. 2018 · rubrika: Nezařazené

V souvislosti s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 si Vás dovolujeme informovat o dokumentu Zásady ochrany osobních údajů, který je nyní k dispozici na našich webových stránkách.

Na provozu služeb a cenách stávajících aktivních služeb se nic nemění.

Všechny dokumenty najdete na stránce Soubory ke stažení na adrese http://www.starnet.cz/downloadsDalší rozšíření optické sítě v Českých Budějovicích

7. 5. 2018 · rubrika: Pokrytí lokalit, Technologie

V Českých Budějovicích trvale investujeme a rozšiřujeme optickou internetovou síť tak, abychom mohli nabídnout vždy jen ty nejlepší možné služby pro domácnosti i pro firemní zákazníky.

Na optickém vlákně zavedeném do jednotlivých domů (a někdy až do bytů) můžeme už nyní nabídnout dle konkrétního místa rychlost až 1 Gbps (1000 Mbps), přičemž na většině již vybudované optické síti je k dispozici 300 Mbps.

mikrotrubičky - České Budějovice
Pokládáme mikrotrubičky – České Budějovice


Nové stanice v Mazané TV: NASA television, TVML kanál a ZAK

20. 4. 2018 · rubrika: Televize

nové staniceOd 16. dubna 2018 jsme v Mazané televizi spustili tři nové programy.

První je pro všechny milovníky astronomie, kde se dozví o dění na obloze, vesmíru a kosmonautice. Jedná se o NASA television, který je v HD.

Dalším z nových programů je TVML kanál. Zde se dozvíte aktuální dění z celého okolí Karlovarska, kam o víkendu vyrazit, nechybí samozřejmě zpravodajství o aktuálním dění z regionu, krimi zprávy a sport.

Třetím novým programem je ZAK – regionální televize pro Karlovarský a Plzeňský kraj, která vysílá přes 20 let. Zde můžete sledovat zajímavé publicistické pořady z blízkého okolí, regionální témata, sport, politiku a kulturu.

Další informace včetně seznamu všech stanic v Mazané TV najdete na: www.starnet.cz/televizePřechod z DVB-T na DVB-T2 není s Mazanou TV problém

13. 4. 2018 · rubrika: Televize

Naši zákazníci se službou Mazaná TV a domácím set-top boxem STARNET nemusí přechod na nový standard pozemního digitálního vysílání vůbec řešit, ale pro všechny ostatní je tu stručné shrnutí, co se vlastně na vysílačích v České republice děje.

Nový standard DVB-T2 by měl ten současný (DVB-T) nahradit do roku 2021. Znamená to, že televizory domácností bez správného dekodéru nebudou moci nové vysílání přijímat. Lidé si tedy budou muset pořídit buď nový set-top box, nebo nový televizor s tunerem, který DVB-T2 podporuje.

DVB-T2 + HEVC

Pokud si budete pořizovat novou televizi, opravdu doporučujeme prostudovat její parametry. Nestačí totiž označení DVB-T2, televizor musí mít v parametrech také kodek H.265 označovaný jako HEVC. Bez podpory tohoto obrazového formátu (byť s podporou DVB-T2) vám bude nové zařízení k ničemu!

S Mazanou TV nic řešit nemusíte

Pokud máte televizi od nás, znamená to, že máte digitální televizi šířenou přes internet a domácí set-top box, který již dávno H.265 podporuje. Nikdy nebudete muset řešit jakékoli změny v pozemním digitálním vysílání, vždy budete mít nejširší možnou nabídku televizních stanic a všechny doplňkové funkce, např. možnost přeskakovat reklamy, zastavit si živé vysílání, pořady si nahrávat, přehrávat si je z archivu apod.) Mazanou TV lze navíc sledovat nejen na již zmíněném set-top boxu, ale také na počítači, notebooku, tabletu, chytrém telefonu a dalších podporovaných zařízeních.

Více informací je na www.starnet.cz/televize

Podívejte se na televizní reportáž o Mazané TV:Nově pokryté obce a nově postavené přípojné body začátkem roku 2018

25. 2. 2018 · rubrika: Pokrytí lokalit

mapa
Od začátku roku jsme jenom v Praze jsme postavili sedm nových přípojných bodů bezdrátové sítě, v Říčanech je rovnou deset nových přípojných míst a další desítky nových vysílačů jsou v provozu ve zbytku republiky, kam naše síť zasahuje.

Na Berounsku jsme postavili nový bod v Drozdově, Louníně, Trubíně a v Hýskově. V oblasti Humpolce dostaly posilu obce Pravonín, Kladruby u Vlašimi, Pavlovice, Domašín a Chřenovice. V oblasti Znojma to byly Hrušovany, Tasovice, Miroslav, Hrabetice, Micmanice, Suchohrdly u Miroslavi a Zbraslavice.

Na zbytku sítě jsme přidali nové vysílače v obcích nebo městech: Mikulov na Moravě, Dolní Dunajovice, Ivaň, Stříbro, Brod nad Dyjí, Moravský Krumlov a Přimda.

Nově poskytujeme služby v těchto obcích: Střelice, Kostelec, Chodeč u Velešína, Strachotín, Vrbice u Stříbra, Jivjany, Horní Věstonice, Tedražice, Pavlov a Šakvice.

Kromě výstavby sítě na venkově a v menších obcích jsme významně rozšířili pokrytí a posílili celou síť ve městě Ústí nad Labem, Humpolec a Moravský Krumlov.

Na všech místech je dostupné internetové připojení dle aktuální nabídky a k tomu digitální Mazaná TV.PF 2018 od STARNETu

21. 12. 2017 · rubrika: Nezařazené

Vážení zákazníci a příznivci,
děkujeme Vám za přízeň v končícím roce 2017, přejeme Vám šťastné a bohaté Vánoce, šťastný Nový rok a mnoho spokojených chvil s našimi službami v roce 2018.

PF 2018Nové tarify v ceníku internetového připojení

11. 12. 2017 · rubrika: Tarify a ceny, Technologie

Od 11. prosince 2017 máme v nabídce nové tarify určené pro nově budovanou optickou internetovou síť s rychlostí až 1000 Mbps. O něco nižší tarif má rychlost až 700 Mbps.

Takto vysoké rychlosti internetového připojení poskytujeme pouze na optické síti nové generace, kterou budujeme na sídlištích a v některých dalších čtvrtích větších měst. Podmínkou je, aby bylo optické vlákno zavedeno až do bytové jednotky nebo přímo do rodinného domu.

Nižší tarify s rychlostí až 30 nebo 100 Mbps nadále zůstávají v naší nabídce a mají dostatečně parametry pro kvalitní internetovou přípojku, tedy i s rychlostí 30 Mbps je možné prohlížet webové stránky, posílat i přijímat e-mailové zprávy, sledovat on-line videa, stahovat z internetu i objemné soubory a provádět další běžné činnosti.

Více o tarifech najdete na úvodní stránce starnet.cz.Internet pro Moravský Krumlov

6. 12. 2017 · rubrika: Pokrytí lokalit

Služby STARNET – rychlý internet a digitální televizi – mohou nově využívat obyvatelé města Moravský Krumlov (okres Znojmo v Jihomoravském kraji, 27 km jihozápadně od Brna).

Moravský Krumlov

Ve městě platí naše současná akční nabídka pro nově zřizované internetové přípojky včetně zvýhodněné ceny za instalaci domácí bezdrátové sítě s moderním Wi-Fi routerem. Současně s internetem je možné okamžitě zřídit také službu Mazaná TV – digitální televizi s archivem a dalšími funkcemi.Rozšiřování pokrytí v oblasti Znojmo

5. 12. 2017 · rubrika: Pokrytí lokalit
štítky:

Během října a listopadu jsme rozšiřovali pokrytí a pracovali na internetové síti mimo jiné i v oblasti Znojma.

Nové přípojné body byly postaveny v obci Rybníky a ve Valtrovicích. Na mnoha místech jsme také modernizovali stávající technologie a páteřní internetové linky. Šlo např. o Hodonice na Vinici, Tasovice, Křidlůvky, Hostěradice, Božice, Velký Karlov, Jeníkov a další.

Na celé síti trvale pracujeme tak, abychom mohli stále nabízet stabilní internetové služby a jejich parametry neovlivňoval nárůst nově připojených uživatelů.Rozšiřování pokrytí v oblasti Humpolec

4. 12. 2017 · rubrika: Pokrytí lokalit
štítky:

V uplynulých týdnech jsme výrazně rozšířili a posílili pokrytí internetové sítě v oblasti Humpolce.

Nový bod bezdrátové sítě STARNET byl postaven v Dunicích, Ratajích, v obci Dolní Prosíčka, Svépravicích, Trhovém Štěpánově, v obci Borovnice, Rynárec, Pavlovicích, Římovicích, Vilémovicích, Zdislavicích, Blažejovicích a Okrouhlicích.

Nové body byly postaveny také v Dolních Kralovicích, v Pelhřimově a také v samotném Humpolci.

Současně neustále pracujeme na celé síti a na řadě míst jsme modernizovali stávající zařízení.1. stránka z celkem 2512345678910...20...Poslední »