Novinky - články - informace

Sobotní lyžařská škola na Lipně se slevou 10 %

Ve spolupráci s naším partnerem jsme pro Vás připravili výhodnou nabídku lyžařského kurzu pro děti od 7 do 15 letslevu ve výši 10 %.

lyžařská škola

Sobotní lyžařská škola je určena pro začátečníky i pokročilé, lyžování probíhá pod dohledem instruktora během čtyř sobot v lednu 2017 (7. 1., 14. 1., 21. 1. a 28. 1.) a součástí je kompletní zajištění dětí během každého dne.

  • Klienti STARNET, s.r.o. mají slevu 10 % z celkové ceny kurzu.
  • Pro uplatnění slevy uveďte v přihlášce do kurzu svou IP adresu.
  • Přihlášku je potřeba poslat do 31. 12. 2016.

Výpadek služeb Google

Večer 22. listopadu byly v Česku, na Slovensku a některých dalších regionech střední Evropy nedostupné služby Google. Problémy měly všechny služby, které jsou na Google napojené, tedy třeba i videoserver YouTube a další.

Oblast zasažená výpadkem Google

Oblast zasažená výpadkem Google

Problém s DNS jsme na síti STARNET vyřešili zhruba kolem deváté hodiny večerní.

Server iDNES.cz k tomu po deváté hodině napsal:

Vyhledávač Google, videoslužba YouTube a další služby společnosti Google přestaly večer zhruba před půl osmou fungovat. Problémy s přístupem mohly mít i další weby a služby, které hostují na serverech společnosti.

Výpadek se týkal (a týká) našeho regionu, problémy jsou i po deváté hodině večer. Poskytovatelé, přes které se uživatel připojuje, se zřejmě snaží problémy vyřešit ručním nastavením jiných DNS. Postupně se tak uživatelé mohou ke službám přihlašovat.

Vaše domácí bezdrátová síť

Jsme dodavatelem internetové konektivity, tedy internetového připojení na vlastními silami budované bezdrátové a optické internetové síti. Můžeme Vám také pomoci s domácí bezdrátovou sítí, naše možnosti ale většinou končí u dveří Vaší domácnosti či jiného místa připojení.

Číst více »

K čemu je optická síť

Ve větších městech a všude tam, kde je to jen trochu možné, buduje STARNET, s.r.o. a její partnerské společnosti internetovou optickou síť. Jde o nejmodernějších technologii současnosti.

Číst více »

Nově pokryté obce na Humpolecku

V okolí Humpolce jsme zavedli internetové připojení do obcí Kožlí, Lukavec, Řendějov a Měchonice.

Na Znojemsku jsme pokryli internetem další obce

Internet je teď také v obcích Trnové Pole, Bohutice, Bantice, Pravice, Čejkovice a Mackovice.

Nově pokryté obce internetovým připojením v okolí Stříbra

Naše internetové připojení jsme nově zavedli v obcích Stráž, Mchov, Částkov, Rozvadov, Staré Sedliště, Hošťka a Maršovy Chody.

Novinky z oblasti Mariánské Lázně

V okolí Mariánských Lázní jsme nově zavedli internetové připojení do obcí Trstěnice a Horní Ves u Trstěnic. Dále došlo k rozšíření pokrytí signálem v obcích Planá u Tachova, Drmoul, Velká Hleďsebe a Hamrníky.

Nově pokryté obce na Kaplicku

Nově pokryté lokality:

Obec Hůrka – dovykrytí obce – Tarify 30M

Obec Římov – dovykrytí obce – Tarify 30M

 

Navýšení rychlostí:

Navýšení rychlostí – v části Větřní – Tarify 30M

Nově pokryté obce na Vysočine

Na Vysočině jsme nově pokryli internetovým připojením obce Dolní Lažany a Prokopov. K posílení signálu došlo v nedávné době např. v obcích Boskovštejn, Blatnice, Jiřice, Lesná a také v Moravských Budějovicích.

1. stránka z celkem 2012345678910...20...Poslední »