Internet STARNET nově v Břeclavi

11. 10. 2017 · rubrika: Pokrytí lokalit
štítky:

Naše služby (rychlý internet a moderní digitální televize) jsou nově dostupné v Břeclavi, městě v Jihomoravském kraji, 52 km jihovýchodně od Brna na řece Dyji, poblíž hranic s Rakouskem a Slovenskem.

Břeclav

Zároveň se vstupem do nové lokality jsme začali internetovou síť rozšiřovat na okolní obce, konkrétně se rozšiřování týká Dolních Dunajovic, obce Ivaň, Drnholec, Perná a obce Bavory.STARNET bude poskytovat internet pro domácnosti s rychlostí až 1 Gbps

20. 9. 2017 · rubrika: Tiskové zprávy

STARNET, s.r.o., jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů internetového připojení a dalších datových služeb v České republice, uvede na počátku roku 2018 tarif internetu pro domácnosti s rychlostí až 1 Gbit/s. Půjde vůbec o nejrychlejší internetové připojení, jaké je v České republice běžně domácnostem poskytováno.

optická vana - ukončení na optickém uzlu
ukončení na optickém uzlu – ilustrační foto
„Rychlost internetu s takovými parametry můžeme nabízet pouze na optické síti nové generace, kterou budujeme na sídlištích a v některých dalších čtvrtích větších měst. Tuto síť stavíme už od počátku tak, aby reflektovala potřeby našich zákazníků a abychom jim mohli nabídnout opravdu to nejlepší, co je dnes technologicky možné. Optické vlákno zavádíme až do jednotlivých bytových jednotek či rodinných domů a rychlost přenosu tak v současné době limituje vlastně jenom hardware, který je na trhu k dispozici,“ říká Jiří Hruška, vedoucí oddělení výstavby optických sítí.

Cena nového tarifu zatím nebyla stanovena

Rychlost až 1 Gbit/s bude k dispozici jak pro domácnosti, tak i pro firemní zákazníky. U těch ale platí, že jde vždy o individuální nabídku vzhledem k tomu, jaké další parametry služeb daný subjekt ke svému podnikání potřebuje.

Domácnostem STARNET v současné době poskytuje tarify v osmi krajích České republiky s rychlostí až 100 Mbit/s za 250 Kč měsíčně a s rychlostí až 300 Mbit/s za 350 Kč měsíčně. Ceny platí při uzavření smlouvy na minimální dobu 12 měsíců. Cena nového tarifu s rychlostí až 1 Gbit/s zatím nebyla stanovena.Nově pokryté lokality v létě 2017

11. 9. 2017 · rubrika: Pokrytí lokalit
antény STARNET
antény STARNET – ilustrační foto
Ani během letních měsíců jsme nezastavili rozvoj naší bezdrátové a optické sítě. Služby STARNET (rychlý internet a digitální televizi) tak mohou využívat obyvatelé dalších měst, obcí i malých vesniček. Zároveň jsme na mnoha místech pokrytí rozšířili.

Na Vysočině jsme pokryli obec Bolíkovice, Čáslavice a Hostim. V oblasti Stříbra to byla obec Nedražice, Zálezly, Hradce u Stoda a Lisov u Stoda. Na Znojemsku jsme k internetu připojili Vedrovice, Petrovice a Lesonice, v oblasti Prahy pak Nupaky.

Na další řadě míst jsme postavili nové vysílače a někde jsme modernizovali ty stávající. Úpravy byly provedeny na těchto místech: Chvalovice, Hněvkovice u Ledče nad Sázavou, Trhový Štěpánov, Načeradec, Čechtice, Rynárec, Miřetice, Zdislavice, Lískovice, Okrouhlice, Mnichovice, Služátky, Vystrkov, Dolní Pohleď, Humpolec, Oldřichov u Tachova, Předín, Kolovraty, Říčany, Strančice, Lhotka, Olbramovice, Tlustice, Osek, Hrušovany nad Jevišovkou, Tachov, Zruč nad Sázavou, Křídlůvky, Rataje, Zdislavice, Ctiboř, Damnov, Valy, Vrbovec, Chlum u Zdislavic, Lipany a Lázně Kynžvart.

Dále také probíhalo rozšiřování optické internetové sítě na sídlištích a v hustších zástavbách větších měst.Pracovníci STARNETu se vždy identifikují průkazem

5. 9. 2017 · rubrika: Nezařazené

Při naší práci (stavbě internetové sítě, instalaci přípojek apod.) se pohybujeme po obytných domech, navštěvujeme domácnosti našich zákazníků a jednáme s majiteli nemovitostí. Aby nedocházelo k nedorozuměním a naši zákazníci i partneři měli jistotu, že jednají skutečně s tou správnou osobou, mají všichni pracovníci STARNETu svou průkazku.

Ta je opatřena jménem, fotografií, datem vystavení a razítkem s podpisem. Platnost průkazu je vždy jeden rok od data vydání.

V případě pochybností je možné se obrátit na naši bezplatnou telefonní linku 800 555 025 a totožnost pracovníka si nechat ověřit.

Ukázka průkazu STARNET
Ukázka průkazu STARNET


STARNET buduje síť pro Internet věcí

19. 7. 2017 · rubrika: Tiskové zprávy
štítky:

19. 7. 2017 – České Budějovice

STARNET, s.r.o. staví síť pro Internet of Things (IoT), která umožňuje připojení inteligentních prvků do Internetu, a hledá další partnery.

„Síť pro Internet věcí stavíme na otevřené technologii LoRa. To umožňuje nabízet našim partnerům řešení s vysokou efektivitou, nízkou cenou, nízkými pořizovacími náklady a možností připojit zařízení i na velké vzdálenosti s minimálními energetickými nároky,“ říká Bc. Milan Čížek, vedoucí oddělení IoT společnosti STARNET.

Partner, který vyvíjí, instaluje nebo prodává prvky pro Internet věcí (senzory, čidla, měřiče apod.) a bude mít zájem o spolupráci, získá od STARNET, s.r.o. úzkou spolupráci na osobní úrovni a současné pokrytí sítí pro IoT v osmi krajích České republiky. V plánu je do budoucna rozšířit pokrytí na celé území ČR.

Budoucí pokrytí sítě STARNET pro IoT
Budoucí pokrytí sítě pro IoT

STARNET, s.r.o. je poskytovatel internetového připojení a dalších datových služeb na vlastní bezdrátové a optické síti se sídlem v Českých Budějovicích.

Další informace jsou k dispozici na www.starnet.cz/iotInternet pro Skapce a Nové Sedliště

10. 7. 2017 · rubrika: Pokrytí lokalit
štítky:

V oblasti Stříbra jsme rozšířili bezdrátovou internetovou síť STARNET do obcí Skapce a Nové Sedliště.

Nové Sedliště
Nové Sedliště na mapě – ilustrační obrázek

Na obou místech je v obydlené zástavbě k dispozici tarif s rychlostí internetu až 30 Mbps za cenu dle platného ceníku, digitální Mazaná televize a zvýhodněná cena instalace nové přípojky včetně instalace domácí bezdrátové sítě s moderním Wi-Fi routerem.Omezení provozu pobočky v Jemnici

28. 6. 2017 · rubrika: Nezařazené

Naše pobočka v Jemnici, na adrese Tyršova 591, bude uzavřena dne 3. 7. 2017 a 4. 7. 2017 (pondělí a úterý).

Za možné způsobené komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení.Nově pokryté lokality v oblasti Znojma

27. 6. 2017 · rubrika: Pokrytí lokalit
štítky: ,

Další připojenou lokalitou, kde mohou obyvatelé používat služby STARNET, jsou obce v oblasti Znojma.

Nové pokrytí v oblasti Znojma
Nové pokrytí v oblasti Znojma

Rychlý internet na bezdrátové síti a digitální Mazanou televizi si mohou nově objednat lidé z Olbramovic, Jevišovky a z Hrušovan nad Jevišovkou.

V lokalitách je v současné době dostupné internetové připojení na bezdrátové síti s rychlostí 30 Mbit/s a digitální Mazaná televize včetně TV stanic v HD rozlišení.

Na místech také platí současná akční nabídka na nové připojení včetně slevy na instalaci domácí bezdrátové sítě s moderním Wi-Fi routerem.Nově pokryté obce v oblasti Mariánských Lázní

19. 6. 2017 · rubrika: Pokrytí lokalit

Rychlý internet a Mazanou televizi mohou nyní používat obyvatelé dalších lokalit v okolí Mariánských Lázní.

Oblast Mariánské Lázně - mapa pokrytí
Oblast Mariánské Lázně – mapa pokrytí

Konkrétně jde o Nahý Újezdec, Krásné u Tří Seker a obec Valy. V lokalitách je v současné době dostupné internetové připojení na bezdrátové síti s rychlostí 30 Mbit/s a digitální Mazanou televizí včetně TV stanic v HD rozlišení.

Na místech také platí současná akční nabídka na nové připojení včetně slevy na instalaci domácí bezdrátové sítě s moderním Wi-Fi routerem.Televize TUTY v nabídce Mazané TV

13. 6. 2017 · rubrika: Televize

Do nabídky tarifu MINI i RODINA jsme zařadili novou televizní stanici TUTY.

Televize TUTY

TUTY je určena českým a slovenským divákům hlavně ve věku od 4 do 17 let. Nabídne animované seriály, vlastní pořady, nejlepší z YouTube a hudební klipy.

Programový ředitel TUTY Tom Kubizňák vysvětluje:

“Budeme vyrábět hodně vlastních pořadů, u nichž chceme klást důraz na interaktivitu. Společně s našimi moderátory si například zlepšíte fyzičku, vylepšíte šatník nebo zkrášlíte pokojíček. Doporučíme jaké vychytávky zrovna nejvíc táhnou, poradíme vám jak na kterou hru a když budete chtít jen odpočívat, pustíme vám hudební klipy, které frčí ve světě a budete tak in dřív než vaši spolužáci. A hlavně se prostřednictvím TUTY budete moci setkávat, ať už ve virtuálním nebo reálném světě.”

Provozovatelem TUTY je nová česká akciová společnost TUTY Broadcasting, a. s. Předsedou správní rady a statutárním ředitelem TUTY Broadcasting, a. s. je Miloslav Maxa.1. stránka z celkem 2412345678910...20...Poslední »